Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a terhesség jelei, tűnetei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a terhesség jelei, tűnetei?

Figyelt kérdés
első hétben lehet észrevenni,ha terhes vagyok?
2011. máj. 27. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kimarad a vérzés. Ez a legelső pontosabb tünete. A fémes ízt a szájban, hányingert, szédülést nagyon könnyen be lehet képzelni és ezer más dologra utalhatnak,szóval ha kimarad a vérzés, egyedül az az, ami okot adhat gyanakvásra.
2011. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,most,hogy itt a nyár! Sokat iszok nagyon és kevesebbet eszek kicsit éjmelygek,de úgye ez a melegtől is lehet? Néha nincs étvágyam,pedig alig ettem, ez a meleg hatására lehet szerintem,vagy nem? Nem feltétlen terhesség miatt!
2011. máj. 27. 21:02
 3/7 anonim válasza:
ez nem feltétlen terhesség jele.lehet a melegtől is.mikorra nem várod?
2011. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok minden nyáron, szóval nyugi, ez a meleg is bőven lehet :)
2011. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
június 12.én kellene majd megjönnie! és olyan fájás van a derekamnál,mint a menstruáció előtt szökott,ja és fáj,a fenekem ha le ülök,az a két kis tojásdad csont! ez mitől lehet? lehet megfázott mostanában nagyon kint volt a derekam,reggel mikor még hideg volt!
2011. máj. 28. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:

100%-ig biztosan szerintem majd csak az ultrahangon tudják megmondani. Legalábbis Én úgy tudom.

24F

2011. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg az időpont után sem 5-6 nappal, akkor tesztelj. Ha pozitív, doki. Ha negatív, akkor még várj, és ha később is negatív, akkor is doki, mert akkor valami más gubanc miatt nem jön meg. Nekem február óta nem jön meg rendesen, ciszta miatt. Kezdetben azt hittem terhes vagyok... De nem.
2011. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!