Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIkor jelentkeznek a terhesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIkor jelentkeznek a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
mikor a menzid nem jön meg.(aktustól számolva kb.4 hét)
2011. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez teljesen terhességfüggő

minden ember, de még minden terhesség is más

2011. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de nálam 2 héttel fogantatás után (szóval amikor meg kellett volna jönnie a mensimnek) jelentkeztek már tünetek. A mensim késett, de pecsételés volt, úgy voltam vele, hogy nincs gond, mert máskor is előfordult már ilyen, meg hát védekeztünk is. Aztán további tünetek voltak, de akkor sem foglalkoztam vele, hogy megnőtt az étvágyam, híztam hirtelen 3-4 kilót, kívánós voltam. Aztán jött a pozitív teszt. Visszagondolva estek le ezek a dolgok, hogy nálam nagyon-nagyon korán jelentkeztek tünetek.
2011. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!