Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok ha egy lány gyerekes? Szerintetek ki a gyerekes? Miért baj?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 08:03
 1/3 yuda ***** válasza:

Nem túl értelmesre sikeredett ugyan a kérdésed, de arra mondják hogy gyerekes, aki a gyerekhez hasonló módon viselkedik.Kicsit olyan infantilis, ha érted.Állandóan bohóckodik, és normélisan alig lehet vele beszélni.


Mindenki lehet minden korban játékos, de akire mondják, hogy gyerekes, az nem tud leállni erről.

2011. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Mindenre besértődik, idiótán vihog, direkt nem azt csinálja amit kérek tőle, nem lehet rá számítani, nem tudja mit akar, változó és heves érzelemkitörések, máskor teljes érzéketlenség, mindenen veszekszik, jelentéktelen dolgokat fúj fel, jelentős dolgokat nem vesz észre - vagyis úgy viselkedik mint egy éretlen gyerek. Ez jelenti azt, ha valaki gyerekes.


Na és most gondolkodj el, hogy szerinted ezek jó tulajdonságok-e?

Mert szerintem egyáltalán nem, és én utálom a gyerekes lányokat.

2011. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem az is lehet gyerekes, aki bár nem mutatja (nem vihog folyton) de belül mégis az: aki 20-30 éves kora ellenére úgy ugrál ahogy anyucikája dirigál, egyedül nem képes döntést meghozni, problémák megoldása helyett rinyál. Sztem elég értelmeszerű hogy ezek a tulajdonságok miért bajok. :D
2011. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!