Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit gondoltok arról ha egy lány Aikido-zik?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Legfőképpen fiúk válaszát várom (+ kor/nem) de lányok válaszát is szívesen fogadom:) Mit gondoltok ,vagány,dögös esetleg gáz ha egy lány Aikidozik? előre is köszönöm ,csak normális válaszokat kérnék.:)
2011. szept. 22. 18:50
1 2
 1/16 bakcsorider ***** válasza:
100%

Legjobb :)

Van kivel megverekedni az utolsó sörért :)

2011. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
lehetőleg ne vessz vele őssze
2011. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő :D
2011. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nagyban függ attól h h néz ki a lány, volt egy osztálytársam, pontosan nem tudom mit de valamilyen küzdősportot űzött intenzíven, de alacsony volt és nem epp dekoratív alkat. Rajta nem segített a dolog. Viszont ha egy lány megtetszik és kiderül h Aikido-zik, talán még izgalmasabb is lesz a vele töltött idő. Folyton attol rettegni h nyakonvág :P
2011. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hehehe:DD

jöhetnek még válaszok:D

2011. szept. 22. 18:59
 6/16 anonim válasza:
Én ezt nem tartom gáznak,se vagánynak sem pedig dögösnek! gáznak nem gáz mert miért is lenne az ha egy lány valami harcművészetet űz? Az Aikido szerintem nagy jó, jót tesz a testnek meg a fejben is ...de itt a kérdésed elég szubjektívvé válik mert ha olyan menő is lenn az aki Aikidozik az nem vágna fel vele...ugye ezt tanítják is...szerénység! Egy igazi harcművész legyen az fiú vagy lány...nem kérkedik a tudásával...végülis ez a harcművészetek lényege! Ha pedig a dögösséget úgy értetted hogy ettől nem vagy nőies...ne aggódj BJJ-edzésekre is sok csinos lány járt, amikor pedig Shotokan Karatéztam ott az egyik lány modelkedett!
2011. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

okéoké:)

csak érdekelt a fik szempontja..nem az h felvág vele hanem h megtudjátok h Aikido-zik hogy hat rátok.

2011. szept. 22. 19:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne ordítcsá má he'
2011. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Rám teljesen jól hat! a Mostani párom szintén BJJ-zik...ez abból is jó mert tudunk együtt edzeni! csak mivel én vagyok a mestere.....
2011. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy meg se próbáljuk megcsalni :D
2011. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!