Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves 13-14 évesek! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 13-14 évesek! Mi értelme van annak, hogy azzal dicsekedtek, hogy cigiztek, meg isztok? Csak azért mert ez a menő?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem dicsekszenek,inkább isznak és cigiznek.
2011. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De ez síralmas...Tegnap is nem egy ilyen korú gyereket láttam hajnali 1-kor a városban tiszta részegen.
2011. máj. 28. 09:49
 3/20 anonim ***** válasza:
Meg dugnak, utána meg kérdezik a hüly*ségeket, hogy ettől lehetek-e terhes.
2011. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát igen...
2011. máj. 28. 09:50
 5/20 A kérdező kommentje:
2011. máj. 28. 09:56
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig azért csinálják, mert az menő, aztán szépen rászoknak, és nem tudnak nélküle élni, függők lesznek. Osztálytársaim nagy része már 10-11 évesen is pöfékelt, bár akkor "poénból", és elég volt neki havi 1. Aztán egyre több, ma meg már ott tartanak, hogy szünetekben egymástól lopják a cigit, és minden 2. szünetben szívnak is.

Már lassan az lesz a ciki, ha valaki nem cigizik... :/

13/L

2011. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha meg már itt tartunk, akkor 3 osztálytársam nem is szűz már. 2 lány, egy fiú...
2011. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sajnos elkerülhetetlen, hogy valaki olyan osztályba kerüljön, ahol max. csak 1 gyerek cigizik. Mindenhol ez van sajnos...És teljesen igazad van abban, hogy rászoknak, a poénból egy idő után már függőség lesz.
2011. máj. 28. 10:11
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát ez az idősebb korosztálynál már ez egyáltalán nem "annyira" nagy szám. Bár engem az egyik szobatársam folyton piszkál azzal, hogy sosem iszom, sőt, még pasim sem volt. Az osztályom harmada (kb 10 ember) már régóta nem szűz, az előbb említett csaj se (berúgtak a barátjával, és úgy vesztette el... Két hétre rá szakítottak). Mi inkább az az "ha akarja csinálja, megemlítem neki de ha nem áll le úgysem tudok mit csinálni"-típusú osztály vagyunk. Szóval nálunk nyugodtan menőzhet vele, de mi max kiröhögjük. Középiskolában vagyunk elsősök.
2011. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam inni, csak akkor ha olyan alkalom van, és akkor is mértékkel. És nem vagyok egy begyöpösödött csaj, sem egy ribi.Imádok bulizni, flörtölgetni. :) Meg amúgy sem vagyok már 14 éves. :)
2011. máj. 28. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!