Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak kevesebb törődést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kevesebb törődést igényelnek mint a nők?

Figyelt kérdés

Úgyértem sok pasi sokszor elmegy haverokkal erre-arra és olyankor sok lány bár ha nem is mutatja beparázik, hogy vajon mit csinálhat a pasija és bizony sok lány sok törődést vár el a fiújától és ez úgy vettem észre, hogy fordított esetben nem igaz. A pasik nem "hisztiznek" ha mondjuk egy nap csak egyszer beszélnek a barátnőjükkel ám a lányoknak rosszul esik, mert azt hiszik, hogy akkor a pasik már nem is törődnek velük.

Arra szeretnék kilyukadni, hogy jól gondolom-e vagy sem. :)


17/L


2011. máj. 28. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolod jól. Nem gondolkodsz róla jól.
2011. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A férfiak kevésbé mutatják ki az érzelmeiket, de ez nem jelenti azt hogy kevésbé van nekik.
2011. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolod. Csak ők "nem hisztiznek" rajta. Rosszul esik nekik, a legtöbbször észre is lehet venni rajtuk. Legalábbis a komolyabb kapcsolatoknál ez mindenképp így van. (20 N, 31F)
2011. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az első kettő válaszolónak:

Addig okés, csak ha kevésbé mutatják ki, mi rögtön beparázunk =/ pld: rögtön két ismerősömnél is láttam facebook-on, hogy attól mérgesek lettek mert a pasijuk nem bírt este felmenni msn-re és nem bírtak beszélni... utána meg rögtön írták, hogy mert velük nem is törődnek stb...

2011. máj. 28. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
A kommentből már értem, h ezt miért a számítástechnika témába írtad :D Amúgy a bnőid hisztis 3,14csák, ennyi.
2011. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uccsó válasz király! :D
2011. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nemigaz. nekem is rosszul esik ha barátnőm elfelejt irni, sőt nagyon rosszul esik.

21/f

2011. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

értem =/

Csak nekem van a pasim és ő van, hogy egy nap csak 1* 2* ír olyankor mindig kiborulok, hogy nem is érdeklem stb. Persze ezt nagy ritkán mondom neki.

Ugyanakkor meglepő, hogy személyesen meg más, törődő és odafigyelő.

2011. máj. 28. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Egyébként nők közül sem igényli, hogy mindennap ezerszer beszéljen vele a pasija! Nekem a legintenzívebb kapcsolattartás is kimerül abban, hogy mondjuk napi 1 sms-váltás meg este egy kis telefon. Attól sem esek kétségbe, ha egy nap nem beszélünk. Ilyenkor gyakran a barátom hív fel esténként, hogy hallani akarta a hangom stb... Legalább annyi törődést igényel, mint én, ha nem többet :)
2011. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!