Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim (főként 30-as férfiak)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim (főként 30-as férfiak) mikor szépnek nevezhető egy nő, és mikor átlagos számotokra?

Figyelt kérdés

Külső-belső egyaránt érdekel. Akár kép is jöhet a példa kedvéért.


Mi az ÁTLAGOS?

Mi a szép nő?


2011. nov. 2. 11:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
jó hülye kérdés..mindenkinek más a szép és mindenkinek mások az igényei és ezt le írni lehetetlen...én inkább azt mondom hogy az összkép számít...
2011. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
magyarul nem tudom ezt így lebontani az összhatás a lényeg..
2011. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Akkor beszélgessünk arról, mi alkotja az összhatást?


Arc+ test+ruha+ megszólalás

2011. nov. 2. 11:15
 4/26 A kérdező kommentje:

Mit néztek meg összeségében?


Na de nyilván nem ez a mérvadó, hiszen a párunkat nem egy test alapján választjuk. Lehet átlagos, de gyönyörű lélekkel, akkor az többet ér mindennél nem?

2011. nov. 2. 11:16
 5/26 A kérdező kommentje:

PÉlda:


Melyiket választanád?


1. Nagyon szép, okos, kissé nagyképű nő

2. Átlagos, okos, nagyon kedves, segítőkész és szeretni tudó nő

2011. nov. 2. 11:18
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
összességében a 2. de nem ezen múlik.
2011. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%

"

PÉlda:


Melyiket választanád?


1. Nagyon szép, okos, kissé nagyképű nő

2. Átlagos, okos, nagyon kedves, segítőkész és szeretni tudó nő

"


Amelyikre több voks jön,azt az álarcot veszed fel?Hány éves vagy?

2011. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
hát amit én megnézek elsőre az arca és a szeme,utána a teste és én személy szerint nem szeretem a nagy mellű nőket és jobban kedvelem a kis mellet ami formás és szeretem a fekete hajat az nagyon feltud izgatni.és persze nem utolsó sorban a lelkét hogy mi lakozik belül,én szeretem a kiegynsúlyozott határozott nőket akiknek van önló gondolatuk és egy férfi nélkül is tud boldogulni ha akar és a férfit nem csak támasznak használja..és nem utolsó sorban legyen őszinte hozzám és kedves de ne legyen egy nyavajgós pi.csa...
2011. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

Hát én összeségében pont ezeket nézem meg, amit írtál is.

Lehet hogy valaki arcra szép, de széles a csipője, attól ő még számomra lehet jó nő.

Lehet, hogy valakinek jók a lábai, jó a popsija, de nem szép az arca, ettől ő még ugyanúgy lehet jó nő nekem.

Szóval, egyéne válogatja.

Tegyél fel egy képet magadról és megmondom, hogy tetszel e nekem vagy nem. f/33

2011. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem azzá akarok válni.


Én a második kategória vagyok. :)

2011. nov. 2. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!