Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a 190...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a 190 cm és 200 cm közötti, vagy akár nagyobb fiúk?

Figyelt kérdés
Indokold meg a válaszodat!
2011. máj. 28. 18:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

szia

szerintem annyira felesleges ilyeneket kérdezgetni:) csak a saját példámból kiindulva én egyébként azt mondanám,hogy nem,de így csak mint számadat van a szemem előtt.Engem egy pasiban az összkép fog meg és van aki tipikusan úgy jó,hogyha 190cm,ha valaki tetszik,akkor úgy fog tetszeni,ahogy van és ilyesmi nem zavar...én nem idealizálok,nekem az összkép a fontos:)

22N

2011. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

szerencsétlen pasik akik nem tehetnek arról, hogy 160-170 cm magasak...


De a nők az ilyenekre nem is tekintenek...

2011. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

az én párom 170cm magas,szóval...nem ezért fogok más pasikat nézegetni...

/előtted szóló voltam :) /

2011. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
és hozzáteszem én is 170cm vagyok
2011. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam, hogy legyen minden pasi 190 cm és az összkép a fontos igen, csak arra akartam kitérni 170 cm magas vagyok és nézhet ki akármilyen jól egy 160 cm magas pasi mellette nem tudnám nőnek érezni magam. Persze ha 156 cm lennék akkor ő is teljesen jó lenne tehát nem akarok én senkit magasság alapján diszkriminálni :) és ilyen szempontból a kérdés felesleges mert a magasságáról senki nem tehet és nem is változtathat rajta.
2011. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem is tudom, elég elkeserítő, hogy valaki már bizonyos testmagasság alatt szóba sem áll egy sráccal...

Viszont azt figyeltem meg, hogy a 190 feletti srácok már aránytalanok. 2 méterhez közeledve már nagyobb a fejük, lomhák, el vannak nyúlva. Ez szerintem inkább hormonális zavar, mert az átlag/arányos testalkatú srácok 170-185 cm magasak. De nem a testmagasság a lényeg, aki ez alapján választ párt... háát

2011. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is, mert biztonságban érzem magam mellettük.
2011. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, valahogy a biztonságérzetem és a közérzetem is jobb :)

170 cm

16 L

2014. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nekem nagyon :) szexi szerintem, csak vékony ne legyen mellette :D van a sulinkban egy fiú, 190 cm magas és olyan teste van, hogy mindenkinek csorog a nyála utána :D
2014. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!