Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnétek azért, mert egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek azért, mert egy üres vonatkocsiban csókolózás közben engedtem a barátomnak, hogy nadrágon keresztül simogassa a puncimat?

Figyelt kérdés
Én elítélem magam ezért. De annyira felizgultam, hogy nem volt erőm leállítani. Azért nagy nehezen összeszedtem magam, és mondtam neki, hogy ezt nem illik, de akkor is olyan szörnyen érzem magam. Nem látott minket senki, de mégis nyilvános helyen tettük.
2009. márc. 16. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért lenne elítélendő? nem az.
2009. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üres kocsiban azt csináltok amit kartok senkit nem zavar. A csókkal semmilyen helyzetben nincs baj, de a punci simogatás miatt sem kell rosszul érezned magad, főleg, hogy nem volt ott senki.
2009. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ítéld el magad! Ha nem látott senki, akkor nincs miért szégyenkezned. Van akit az sem zavar, ha látják! Mindenkit elkaphat a hév!!!
2009. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne strapáld magad emiatt!:) Ha nem láttam senki sem akkor ne agyalj ezen! :D Nincs ezzel semmi baj! :)
2009. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nembaj az ne csinalj belőle nehez fejet!

Ti ketten szeretitek egymast es erthető a dolog hogy Testi szerelmet is adtok egymasnak nem csak lelkit!

Nembaj az ha a onatban megtörtent ha belett volna függönyözve es jol bezarva meg sok mas dolgot is tehettetek volna!

Epen fura lenne egy vonatban csinalni de......miert ne azt is ki kell probalni de......biztos vagyok benne hogy othonig kibirtatok volna.

Kitartas es Kivanom hogy Legy boldog a baratoddal es szep Egeszseges Csaladotok legyen!

2009. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy!

A nyilvános hely onnantól kezdve az, hogyha mások is vannak ott rajtatok kívül. Ki ítélne el ezért? - hiszen senkit sem zavart!

Jólesett? Ismételjétek meg!

2009. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Ebbe mi a rossz? Most nem értem, végülis kettesbe voltatok. Ha meg csak nadrágon keresztül simizett akkor most miért itéled el magad?:D Nagy a csábítás, meglehet érteni. Bár nyilvánosság előtt sokkal tartózkodóbb vagyok én is, mint a szobába. De senki nem volt jelen, senki sem látott semmit és nem is láthatott volna semmmit, mert nem történt különösebb dolog.

Ugyanmár! :) Ne emészd magad!:)

Vannak ettől sajnos sokkal rosszabb dolgok is, mintsem h ezen aggodalmaskodj. Fel a fejjel!

2009. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem tudom én sem miért emésztem magam. Szörnyen prűd és gátlásos vagyok sajnos, és ez olyan dolog volt, amit el sem tudtam képzelni előtte. Persze nem látott minket senki (ha látott volna, már elsüllyedtem volna szégyenemben), de mégis olyan helyen történt, amit messze nem erre találtak ki.

De köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok, hogy senki nem írta azt, hogy ezért megvetne. Köszönöm, jól esett.

2009. márc. 16. 22:37
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem marha jó :P Régóta szeretném már vonatban csinálni barátommal :P Többet is. Nyáron akciózunk, az se baj, ha meglátnak (ha épp nem hatósági...). Hidd el, a kívülállók fognak előbb zavarba jönni, és lelépni, mint ti ;) Ti csak végezzétek a dolgotokat!
2009. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezen aggódni, igaza van a többieknek! Persze, hogy nem volt erőd leállítani, mert szereted a srácot, ő is téged kívánjátok egymást. Ez bizony előjele az első együttléteteknek, ami hamarosan bekövetkezik. És nem kell leállítani. Csak élvezni!


Szeretitek egymást és szeressétek is sokáig! Sok boldogságot!


25/f

2009. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!