Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnétek azért, mert egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek azért, mert egy üres vonatkocsiban csókolózás közben engedtem a barátomnak, hogy nadrágon keresztül simogassa a puncimat?

Figyelt kérdés
Én elítélem magam ezért. De annyira felizgultam, hogy nem volt erőm leállítani. Azért nagy nehezen összeszedtem magam, és mondtam neki, hogy ezt nem illik, de akkor is olyan szörnyen érzem magam. Nem látott minket senki, de mégis nyilvános helyen tettük.
2009. márc. 16. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne emészd magad,ezzel abszolút nem ártottatok snekinek:) ha egy nyugdijascsoporttal lettetek volna körülvéve,az még érthetőbb lett vna ha gáznak érzed..:-)
2009. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne rágódj ezen, szerintem semmi elítélendő nincs ebben! Nem a nagy nyilvánosság előtt csináltátok mindenki szeme láttára, hanem egy üres vonatfülkében. Nincs miért szörnyen érezned magad. Szeretitek egymást a pároddal, természetes hogy kívánjátok egymást, és azt nem lehet kontrollálni hogy mikor jön rá az emberre.:) Az ilyen simán belefér, lényeg hogy ne a nagy nyilvánosság előtt :)
2009. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!