Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet még normális barátág?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még normális barátág?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes voltam (kicsit még vagyok is), ezt ő is tudta, de ő vissza utasított, több próbát is tettem de semmi. De ő azt szeretné ha barátok maradnánk, mert én "baráti szemszögből sokat számítok neki", de nincs nagy kedvem hozzá, mert akárhányszor találkozok vele egy kicsit vissza tér ez az érzés, de tudom hogy nem lesz semmi, és amikor ránézek megint egy csalódást látok, de nem szeretném megbántani, és nem tudom hogy érdemes e megtartani a barátságot. lécci normális válaszokat.
2011. máj. 29. 12:22
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ha újra barátok lennétek az neked csak fájdalmat okozna... Egy idő a lány is észrevenné ezt. Tartsatok távolságot...
2011. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel. Ebből valószínűleg már nem lesz igazi barátság, meg kell vele beszélned hogy ez nem lesz jó, és kerülni egymást.
2011. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehet kibírni,ha egy ideig nem beszéltek,vagy pedig örökre búcsút intesz neki.Másként neked lesz csak rosszabb és mégrosszabb...
2011. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Változó

Én egy pasiba voltam szerelmes, visszautasított

Barátok maradtunk, néha ha összefutunk, dumálunk, ennyi

Már csak régi ismerősként tekintek rá, pedig ő volt az egyetlen szerelmem, azóta nem voltam annyira szerelmes

2011. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!