Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jóba voltam :)

Szinte már szeretem, és eddig is nagyon szerettem, csak azt hittem, hogy meleg. Teljesen úgy viselkedik néha. Azt mondta, hogy tetszem Neki (akkor jöttem rá, hogy valószínűleg nem meleg). De úgy voltunk annyira jóban, hogy én melegnek hittem :/ Lehet úgy is normális kapcsoaltunk hogy nem meleg?


2011. dec. 29. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

húzd le magad wc-n ha ezt kérdezed! ez a véleményem bocs.

Már hogy ne lehetnétek jóba? Sőt, akár járhatnátok is... nem?

2011. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ez durva.. azt hitted, hogy homár, és így tetszett meg? furcsa.. de ettől még járhattok.. csak ezt ne említsd neki soha..
2011. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!