Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes erre várni? Ez a sors?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erre várni? Ez a sors?

Figyelt kérdés
voltam romkertbe bulizni,(srác vagyok :D) senkivel nem tudtam össze ismerkedni, de hazafelé megkérdeztem egy lányt hogy merre van egy éjszakai busz.. elkezdtünk beszélgetni és úgy váltunk el hogy szimpatikus vagyok neki, de most minden össze jött neki, érettségizik és elutazik egy hétre, abban állapodtunk meg, hogy , július 7.felhívom azt mondta , ha addig nem felejtem el, szerintetek lerázott vagy érdemes erre várnom?
2011. jún. 13. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért is ne várnád meg?Veszíteni valód nincs,szimpi is,gondolom ő se viccből adta meg a számát,szóval baj nem lehet belőle!:)Én hiszek a sorsban szóval ki tudja...:)

24/L

2011. jún. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne várj,ha beficcen addig valaki akkor örülj neki,csak végső esetben menj bizonytalanra.

Egyébként a sors nem tudatja veled a szándékait előre,de megengedi hogy utólag felismerd például a kezét.

2011. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad nagyon, hogy ne csalódj.
2011. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem addig lehet hogy hülyén fog hangzani,de írd fel ezt valahova,hogy ne felejtsd el,de közben ettől függetlenül

nyugodt lélekkel élheted az életed,mert végül is felelőséggel még senkinek nem tartozol.

2011. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig se gubózz be, hiszen itt a nyár, hajrá, bulikba bele, júliusban meg hívd fel. Hajrá! :)
2011. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!