Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Hát...van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, és fb-n be is jelöltem, de egyszerűen olyan szinten nem érdeklem őt, h az már fáj...:/ persze, elbeszélgetünk, de az is kb. annyi, hogy próbálom szóra bírni, de az, hogy ő magától írjon, nem jön össze...az a gáz, hogy mindig csak olyan visszajelzéseket kapok magamról, hogy milyen szép vagyok, meg aranyos, és folyton jelölgetnek be azzal a szöveggel, h "tecel nekem". persze nem vagyok elszállva magamtól, nagyon kevés önbizalmam van, amit úgy próbálok leplezni, hogy mit tudom én...kihúzom a szememet, vagy akármi olyasmi, amitől megnéznek, és legalább egy kicsit csinosnak tartom magam..

De térjünk vissza a fő dologhoz....Mivel próbálkozzak szerintetek, hogy felfigyeljen rám, hogy tetszek neki? :(

(bocsi, ha kuszára sikeredett...)


2011. máj. 29. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyesen próbáld. Úgy összejöhet.
2011. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba.Ha ennyire közömbös veled,akkor nem éri meg,hogy bármit is csinálj az ügy érdekében.Lesz majd olyan fiú,akinek tetszeni fogsz.
2011. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura egy eset,el kl fogadni,egy ideig ne törődj vele,majd fog ő is keresni,persze hiába mondom én ezt ugyse tudod elfogadni,emlékszek régebben nekem is ezt irták,hogy "majd bánni fogja hogy nem kellettél neki",de nem tudtam elfogadni,irj a képeihez kommentárt,ird neki h megismerkedhetnétek,stb,amugy egyfaluba laktok?hányévesek vagytok?
2011. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! =) Mondjuk tényleg könnyebb mondani, hogy hagyjam, mint megtenni...=/
2011. máj. 29. 20:28
 5/5 A kérdező kommentje:
ja igen...én 14, ő 15 =)
2011. máj. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!