Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány a csajoknál ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány a csajoknál ha az ember nem elég magas?

Figyelt kérdés
178-180cm vagyok, mikor hogy, és úgy vettem észre majdnem mindenki magasabb mint én, 190-200centi egy csomó ember, és így háttérbe szorulok csajozásnál mert inkább választanak helyettem egy magasabbat, szerintetek mennyit számít ez?Honnan tudhatom, hogy melyik csajoknak jövök be ekkora termettel?
2011. máj. 29. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Te miről beszélsz?xD Omfg

178-180 nem alacsony apukám

2011. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%
én 175cm magas vagyok nem vetem észre hogy gondlenne a magassággal
2011. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
170 cm alatt nevezhető alacsonynak egy közép-európai férfi, 170-180 cm között középmagas, 180 cm felett magas, 190 cm felett pedig nagyon magas.
2011. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 155 cm vagyok, nekem te magas vagy :D
2011. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen elég magas.Nekem meg olyan pasi nem kéne aki 190-200cm mert túlságosan magas lenne :D
2011. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen hatrany, a nok csak naluk magasabbakat hajlandok komolyan venni, ez teny.
2011. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, én is a magasabb pasikat szeretem. De mivel a legtöbb nő 160-165 cm, szerintem tudsz majd válpgatni
2011. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

az emberek hülyék, nehogy már egy magasság döntse el mi legyen....


A nők különösen hajlanak arra. Nem csodálom, hogy a pasik frusztráltak, szerencsétlen nem tehet arról, hogy 170 cm magas. De ti nők állítjátok be, mintha ez nagyon nagy baj lenne...


A csajoknál egyébként minden hátrány..

ha nem vagy elég magas, ha nem vagy 20 évvel idősebb, ha nincs sok pénzed, ha nincs nagyon-jó humorod, ha nem vagy izmos, és még sorolhatnám...


Nem véletlenül van ennyi önbizalom hiányos ember, a mai 15-20-on éves csajok állom világban élnek, csak úgy mind az egyes férfiak, csak sajnos a pasik nem morognak azon állandóan, hogy ha magas a nő az baj, vagy ha idősebb, és így tovább...


Nem beszélve arról, hogy égen az emberek átlag magassága 160-170 cm volt.


ÉS még egyszer mondom: ne a magasság döntsön, mert felesleges. A szerelem jön és megy. Elvárásaink lehetnek, és ez nem gond, az elvárásokkal csak annyi a a probléma sok esetben, hogy ezt nagyon hülyén és idióta módon követelik..

2011. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én akkor se tudnék egy nálam alacsonyabb pasival együtt lenni...

Most meg lehet kövezni, de nem menne

Nem érezném mellette magam biztonságban

2011. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!