Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen (mitörténik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen (mitörténik) ha egy fiu egy fogszabis csajjal smárol?

Figyelt kérdés
Össze akatad a nyelvunk?vagy nem?????
2011. máj. 29. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Összeakad. Ha te is fogszabályzós vagy, vigyázzatok a polaritásra! Az esetek többségében azonos polaritású fogszabályzósok soha nem tudnak smárolni!
2011. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért akadna össze a nyelvük? Nem a nyelvén hordja:D
2011. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mágnesesség miatt! :D
2011. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 skarma ***** válasza:
Én csókolóztam amikor volt fogszabim. Semmi nem történik.
2011. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem most tettek fel a fogszabalyzot. Izgultam is, hogy milyen lesz majd ezek utan csokolozni a baratommal. De ugyanolyan:) Azt mondja, hogy nem erez kulonbseget. Csokolozaskor egymas kulso fogfelszinet nem erzik az emberek!


23/N

2011. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi nektem am csak én csaj vagyok fogszabis..és a pasim nem..de akk bitztos h nem lesz gáz ugye?
2011. máj. 29. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem fogja érezni. Neked viszont szokatlan lesz az elejen, meg kell vele szokni a csokolozast.


Kiprobaltad mar??:)

2011. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat lehet h gáz de meg nem smaroltam..es haat..azért ez mar megnyugtato amiket irtok..kosz
2011. máj. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!