Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év körüli fiúk! Van nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli fiúk! Van nálatok esélye egy 15 éves fogszabis lánynak akivel egy suliba jártok, ha leszólítana titeket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki, van.
2010. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van róla képed?
2010. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 éves fiúknak már kell a szex, és nem hiszem, hogy várna rád pár évet.
2010. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
legjobb esetben is valszeg dugópajtások lennétek ha ez kell neked...Hisz ő már 18 neki már kell eléggé a nemi élet
2010. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam van, édes lehetsz.
2010. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én annak idején azt gondoltam, ha fogszabályzóm lesz, az olyan, mintha erényöv lenne rajtam, elég egy jól irányzott mosoly, és már rohan is a tolakodó fráter az ellenkező irányba, meg persze a herceg is - de nem így lett, ha neked is van, akkor gondolom, ezt te is tapasztaltad ;) sőt, nekem az élet úgy hozta, hogy akkor sikeült a "nagyőt" is összeszednem - szóval a fogszabi nem kizáró tényező, legalábbis nagyon sokszor nem az ;);) 25 l
2010. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
00:22 te nagyon szerencsés vagy =))én meg ezen parázok h fogszabi miatt tuti nem lenne esély..=/ de remélem h nem zavarná a srácot =)
2010. okt. 30. 00:34
 8/9 anonim válasza:
100%
nekem is van fogszabim =D sosem mertem megszólalni mindig barátnőim beszéltek és a srác mindig azt mondta h nemizgatja v h én így vagyok tökéletes^^ mostani pasim se zavarja és amúgy akármit csinálsz nem lehet érezni mert kívül van!
2010. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én pontosan azon a napon smároltam a mostani barátommal először, amelyiken felrakták a fogszabim! :) ne aggódj ;)
2012. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!