Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam! Jóvá lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam! Jóvá lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki fontos számomra. Nem történt semmi közöttünk csak flörtöltünk és nagyon jól éreztük magunkat együtt. Csakhogy a minap megbántottam. Nem akartam csak teljesen magam alatt voltam (ami tudom nem magyarázat).Olyat írtam neki amit már akkor megbántam. Persze ő teljesen kiakadt jogosan. Bocsánatot kértem a büszkeségemet félre tettem mert beláttam igaza volt. Nem egyszer nem kétszer kértem ne haragudjon rám, de ő még válaszra se méltatott. Mi a fenét csinálhatnék még? Nem azt kértem tőle hogy minden legyen a régi csak annyit hogy ne haragudjon rám és mindent megpróbálok jóvá tenni. Én tudom hogy megbántottam, de beláttam ha más nem is ez legalább értékelhető lehetne. Úgy gondolom ha én a büszkeségemet félretettem (ami nem volt könnyű) akkor azért ő is engedhetne a sértettségéből. vagy rosszul gondolom? Mit tegyek? Teljesen ki idegelem magam emiatt. Jóvá lehet tenni? Mi lenne a megoldás?
2011. máj. 29. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, neki kéne lépni, de 1-2 hetet hagyhatsz neki még a reagálásra. Megismetelheted a mailt biztonsagbol, hatha nem kapta meg.
2011. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ScarCity11 ***** válasza:
hagyd egy kicsit durcizik , majd kifog engesztelődni ha nem fog megbocsájtani sosem volt igazi barát / társ
2011. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem írtad le,hogy mivel bántottad meg,és ez egyáltalán nem mindegy.

Ha például azt vágtad a fejéhez,hogy végigk*rta a fél várost,-és ez nem is igaz- akkor szerintem veszett fejsze. Buktad a srácot.


Ha valami kisebb dologgal bántottad meg,az lehet,hogy jóvátehető.

2011. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én ilyen hülye lelkis vagyok és nem tudom elviselni ha haragszanak rám. Főleg ha olyan ember aki fontos nekem.Én is úgy gondolom hogy megtettem mindent azért hogy megbocsátson de azért ott bujkál a kisördög hogy mi van ha nem. A másik meg, ami szöget ütött a fejemben az az, hogy ha tényleg fontos vagyok, voltam neki, akkor, hogy a fenébe bírja, bírta ki, hogy ne reagáljon semmit a bocsánatkéréseimre? Vagy már mindenbe belemagyarázok mindent?
2011. máj. 29. 21:39
 5/16 A kérdező kommentje:
Mivel bántottam meg? Azzal hogy azt mondtam neki, hogy megbántam, hogy kitárulkoztam neki. Ahogy kimondtam tudtam hogy ott döftem ahol a legjobban fáj. Ilyen hülye az ember. Nem mentségként, de az nem az én napom volt. Minden összeesküdött ellenem és teljesen a padlón voltam és jött ő akit akkor rohadtul nem érdekelt ez. Támadtam és célba értem. Sajnos. A hülye mentalitás hogy ha nekem rossz legyen másnak is az elvét alkalmaztam.Amit megbántam!
2011. máj. 29. 21:50
 6/16 anonim ***** válasza:
Fogadd el a helyzetet, és tanulj a hibából. Ha fontos vagy neki visszajön, ha nem akkor jobb is ha távol marad. Mindig jön új esély az élettől ami szebb és jobb is lesz.
2011. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mégvalamit, te az adott szituációban önmagadat adtad, 100%ig szóval vállald a felelősséget, legközelebb másként cselekszel. Megbocsátás az ő dolga, te magadnak bocsáss meg, és szeresd önmagad.
2011. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Moszuke ***** válasza:

hu.. ez durva..

tanácstalan vagyok.


egy kis rizsa:

margit szigeten, szerelmem közölte, hogy szar velem lenni, és az exére emlékeztetem és olyan érzése van, hogy már nem szeret. (hoho)

hát mondanom sem kell, hogy így hirtelen fel se akartam fogni mit vágott hozzám.. na sebaj elmondta még 2x mert hát sztem látta rajtam, hogy nem fogtam fel.. amikorra már leesett..

hát kapott tőlem egy indokolatlan ölelést aztán végül is hazaindultunk fantasztikus hangulatban..


aztán jött másnap a sűrű bocsánat kérés, hogy nem úgy gondolta stb.. ekkor én már vagy 10-15órája azon filóztam, hogy milyen szöveggel állok elé, szakítani.

aztán másnap 1körül írt 1 sms-t, hogy ha már nem haragszom rá, keressem meg és beszéljük meg a dolgot.


erre a levélre direkt nem reagáltam este 6ig kb mert g*ci ideges voltam még mindig és úgy voltam vele, nincs mit megbeszélni... szal leültem inkább és wowba folytottam bánatom és mérgem:-/

aztán felhívtam este 6kürül, hogy: háj.. na? beszélünk-e vagymi..

ekkor már úgy voltam, hogy oké.. ma este szakítunk. (ami g*ci rossz gondolat volt, de hát.. épp 1napja közölték velem, hogy nem szeretnek szal, akkor most mit tehetek?..)


átmentem hozzá este, felmentünk emeleti szobára.

ültünk és néztük a másikat.

bennem kavarogtak a vegyes érzelmek.. még szerettem őt.. de mégse.. piszkosul visszacsengtek még a szavai a szigetről. aztán neki kezdte..

elsőnek támadott:

na mért csak este reagáltam az sms-re?.. ekkor a vegyes érzelmeim átalakultak csak utálattá.. eltűnt a jó érzés belőlem.. hiszen amikor ott lenne a lehetőség a békére és a magyarázatra akkor is csak támad.. ilyen alapon felkúrtam az agyam.. de nem szóltam semmit csak vállat vontam és már elkezdtem fogalmazni a váló szöveget..


aztán folytatta, hogy tökre izgult amíg nem hívtam vissza, nem reagáltam, hogy mindennek vége és, hogy elveszített engem és nem tudott tanulni egész nap mert parázott és, hogy egész nap sírt mert félt meg stb.

hát.. ekkor egy picit meginogtam.

aztán folytatta.. bocsánatot kért, magyarázatot adott, stb-stb..hangsúlyozgatta, hogy bőgött meg totál kész volt.

hát ez így kb 10%ot használt.. de még mindig erősen leakartam szarni a kapcsolatot..


aztán tisztázatlan körülmények és okok miatt ledőltem az ágyra, ő mellém és átöleltük egymást.. aztán elkezdtünk bőgni, hogy nem akartjuk elveszíteni egymást.

kibékültünk végül is, de a szigeten mondott szavak még hetekig a fülemben voltak.. de elfogadtam a magyarázatát és bocsánat kérését és idővel totál megnyugodtam és feldolgoztam a dolgot.

és ő is hasonló "szar napom volt" indokkal vágta hozzám ezeket a dolgokat, annó. ezért volt olyan nehéz feldolgozni..

nekem akármilyen szar napom van ilyet nem mondok a páromnak:D na de hát a nők ilyenek:P ezek szerint:)



####

nos mit lehet ebből levonni?

sűrű bocsánat kérés és magyarázat adás: oké

hagyni hadd idegeskedjen a tag: oké

megint sűrű bocsánat kérés: oké


és ha télleg jó haver/pár akkor megbocsájt..

de ne feledd.. ebből ne csinálj rendszert:)

ennyi

2011. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát azért ez elég durva. Én szerintem amit mondtam az nem volt ilyen durva. Persze nem azt mondom hogy szép volt tőlem.

Az a legnagyobb baj hogy ahogy telik az idő egyre mérgesebb vagyok. Először a kétségbeesés uralkodott rajtam. Minden áron azt akartam, hogy megbocsátson. Minden hiába való, mert még válaszra se méltatott. Majd lassan a félre dobott büszkeségem kezdett újra éledni. Egyre erősebb lesz érzem és lassan eluralkodik rajtam a düh. Haragszom rá hogy nem reagál semmit. Ennél még az is jobb lenne ha elküldene a francba. Tudom hogy most meg van sértődve de lassan úgy érzem rajtam is eluralkodik. Ha ez bekövetkezik elfogom zárni magamtól és akkor ha majd már szeretné hogy ott legyek (ha lesz ilyen még valaha) akkor a büszkeségem nem fogja hagyni. Én megbántottam de most ő bánt engem azzal hogy nem reagál semmit. Vagy nem jól látom. Én mindent megtettem, hogy bocsánatot kérjek, de bocsánatot csak attól lehet kérni aki engedi. Aki elzárkózik attól nem. Fontos nekem, de azért mindennek van egy határa.Ma például elment mellettem autóval és még köszönni sem köszönt. Pedig biztosan látott, de ő csak előre nézett. Lehet hogy tényleg hagynom kellene a francba az egészet majd meg békél ha akar. Ennél többet mit tehetnék még?? Szerintetek? Igazam van vagy nincs?

2011. máj. 30. 16:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Tegnap bocsánatot kért amiért olyan volt. De addigra már annyira dühös voltam rá, hogy legszívesebben beborítottam volna a sarokba. Próbáltunk beszélni de a körülmények nem igen engedték. Talán alakulóban van a dolog.De annyira nagy a kísértés, hogy én is megmutassam neki, milyen érzés az amit csinált. Tudom ez nem jó! Most talán várok hogy ő lépjen. Jól teszem?
2011. jún. 1. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!