Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha egy lány ilyen témákról beszél és így viselkedik?

Figyelt kérdés

Engem borzasztóan zavar, amikor az első randinkon elkezd arról beszélni, hogy ő úgy berúgott, hogy nem emlékszik arról az estéről semmire, hogy mennyire szereti a bort, mikor és mennyit cigizik, és még csúnyán is beszél ráadásul...


De amúgy meg nagyon kedves lány, szép is, és tényleg egy belevaló, fasza csaj. :D


De leginkább ez "a nem emlékszik a dolgokra" zavar be.

Így megbízni se nagyon tudnék benne.


De én meg nem akarom megváltoztatni. Lehet, csak nem én vagyok a neki való.


Kicsit el vagyok most keseredve, az a helyzet.


2011. máj. 29. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha bele való akkor tedd "bele"
2011. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

örülök, hogy van még egyáltalán olyan fiú, akit ez zavar. én már nagyon úgy veszem észre, hogy a fiúk körében ez a 'menő' -.-'

15/L

2011. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Na igen... ez a baj a mai lányokkal, hogy azt hiszik, hogy a pia, a drog, a cigi és a kettes átlag a menő és ezzel még dicsekednek is. Szánalmas... Nem tudom hány éves a lány, de ez akár egy 15, akár egy 20-25 éves nő legyen mindenképp undorító. Bocsi az OFFért.

Beszéld meg vele! Először csak finoman utalj rá, hogy "A múltkori buliban, egy csaj végighányta a falat és ez olyan taszító szerintem..." Ha nem esik le neki, akkor mondd meg neki, hogy "Ne haragudj, de ez nem éppen egy lányhoz méltó viselkedési forma.". Van rá esély, hogy felkapja rajta a vizet, de meg fog lágyulni és talán meg is változik. Én semmiképpen nem kapnám fel ezen a vizet, de én nem is iszom és nem is cigizek. :)

L/14

2011. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Megszólalt a tapasztalt 15 éves. :)
2011. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Meg a tapasztalt 14 éves..
2011. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Hat nem tudom ti hogy vagytok vele, de en ienekkel nem dicsekednek....inkabb szegyelnem magam.Csak sajnos a mai vilagban ,,ez a meno" hat nah nekem vaalahogy az ien ,,menozes" nem jon be.


En nem foglalkozom ien lanyokkal, sot nagyivben elkerulom.Nem nagyon tudom mit elhet szereni egy olyan emberben aki nem tudja mi a MERTEK. Az ember igyon de csak anyit hogy legyen maganal es tuddja mit csinal utana 2 hetel is es akor is mikor megteszi, nah meg hat mebizni benne.....lehet az akar fiu akar lany...19/F

2011. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyébként,hogy a kérdésre is válaszoljak. Ha te úgy látod,hogy nem azonos az értékrendetek,akkor felejtsd el őt.Ez mindig is zavarni fog téged.Megváltoztatni pedig valóban ne akard,az nem vezet jóra.Majd találsz egy olyan lányt,aki nem fog arról fecsegni neked,hogy miként rúgott be,miként nem emlékszik,hogy aznap este hányan mentek át rajta..


21:58 voltam..ja meg 21:59 is

2011. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
elozo vagyok.lehet nincs tapasztalatuk de szerintem jolgondoljak;)( mar bocs hogy beszolok)
2011. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
istenem!! vannak akiknek ettől van orgazmusuk, hogy belekötnek másokba: DD basszus!!sajnállak :)
2011. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Jaaah nem kotekedni akartam:p Tavol aljon ez tolem de azert egy nonek tenyleng nem all jol az iesmi
2011. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!