Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most micsinaljak? Van egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most micsinaljak? Van egy fiu akivel eleg jol megvagyunk, tolle kaptam az elso csokom.

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel eleg jol megvagyunk,tolle kaptam az elso csokom.De az a baj hogy van a baratnom es ok nagyon joban vannak,o benne jobban megbizik mint bennem,es egyik nap osszevesztek es kerte a fiu h mondjam el a velemenyem a baratnomrol,en elmondtam de mondtam neki h ne mondja el a baratnomnek,erre meg o elmondta neki,es a baratnomnek alig tudtam kimagyarazni magam.szoval az a lenyeg h most micsinaljak ezek utana evvel a fiuval?
2011. máj. 29. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Vele semmit, de te tanuld meg, hogy csak az titok, amit te tudsz és senki más. :)
2011. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!