Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan teljesen szétesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan teljesen szétesek a zavartságtól. Mit gondoltok van remény? Vagy micsináljak?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég Horvátországba voltunk nyaralni haverokkal. Hárman hozták is a "barátnőjüket". De furcsa szó ez hiszen volt kettő akinél elég egyoldalú a dolog. Az egyiknél csaj nem is igazán akarja...meg semmilyen érzelmet nem mutat ki...csak megtűri, sőt néha le lehet olvasni az arcáról h nem akarja. Sajnálom szegényt, nagyon. Mert amúgy egy tünemény, egy nagyon rendes kis szolid lány. Horvát származású, de messzebb lakik a nyaralóhelytől mint mi. Én Gyékényesen lakok. Na szóval a lány jófej volt, és sztem kedvelt is minket. Mindenkit, de legkevésbé azt akivel jött. Én is kedveltem, kedvelem...nagyon ari. De nem próbálkozok haver "barátnőjével". Viszont azt se akarom, hogy szegény szenvedjen, vagy rosszul érezze magát, mert nem akarja megbántani "a mostani kedvesét" és így velemaradjon. Ezt nem akarom...de nem tudom mit csináljak. Beszélek vele...nyit felém is, de csak mint barát, és bármennyire is mondom magamba, hogy oké akkor ennyi,sajnos agyalok rajta. Hogy lehet ebből jól kijönni? mivan most velem? Lehet ebből még valami? (mert nem vagyok benne biztos hogy csak barátként nyit...) Ti mit tennétek?
2011. júl. 26. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
"Feledzsd el."
2011. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj el tudja dönteni hogy kivel akar lenni.. talán majd ő is látni fogja magától, és elhagyja a csávót akit nem szeret. nem értem mi alapon mondod te meg, hogy szerinted nem jó neki.
2011. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem venném el haverom csaját
2011. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a haverodnak (akive a lány jár) hogy te úgy látod, hogy nemigazán néz ki úgy a lány mintha nagyon vondzodna hozzá.. (persze mondhatod máshogy, is nekem csak ez jutott az eszembe, de csak úgy mondd el neki, hogy megne bántsd, és mintha egy tanácsot adnál neki...) Aztán ha szakítanak akkor NE legyél kétszínű... a haverod vagy a lány... Én a helyedben a lányt vígasztalnám, foglalkoznék vele... a haverod a haverod.. le kell szarni, akkor érzi a törődést... Remélem tudtam segíteni
2011. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy is azt mondhatod, hogy szerinted nem jó neki :D valahogy így akartam írni: nem értem mi alapján, mi jogon mondod te meg, hogy ez így nem jó neki.
2011. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó: kössz ez hasznos volt.

De kavarni, szétugratni őket nem fogom, mindaddig amíg tisztességes mindkettő. Honan tudom mivan? Emberből vagyok figyelem az acokat a gesztusokat, és a reagálást. Mindent. Nagyon lejött ebből. azt meg sajnálom hogy nem hiszitek el, hogy van olyan lány aki saját magát az utolsó helyre rakja...csak h nyugi legyen vagy mittomén.

2011. júl. 26. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!