Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Lehetséges-e hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehetséges-e hogy hosszú szexmentesség esetén, az újbóli szex iszonyatos fájdalmakkal jár?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van hogy 9 hónapja nem élhetek szexuális életet, vagyis nem tudok, mert hónapokig kezeltek fertőzéssel, majd helyreállítás ment hónapokig, és most tartunk ott hogy 9. hónapja nincs szex. Néha próbálkozunk de iszonyatos. Eddig betudtam annak hogy nincs normál hüvelyflórám és ezért, de 5 hónapja csak a flórámat állítjuk helyre, és semmi. Tegnap próbálkoztunk, nagyon fájt, de nem hagyjuk abba, és egy 10-15 perc után már nem fájt annyira. Lehet, hogy csak ennyire összeszűkültem volna? Van e tapasztalatotok hasonlóban, hogy hosszú idő után milyen volt az első szex? Orvosok sem tudnak mit mondani, fertőzésem nagyon rég nincs, és a helyreállítás is már nagyon régóta folyik. Nem tudom mostmár hova tenni ezt. Kérlek segítsetek a válaszaitokkal, tapasztalatotokkal. 24L
2011. máj. 30. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
szia, ez természetes dolog. elszokott a nunid a szextől. minél többet próbálkoztok (sok előjátékkal), annál hamarabb visszaszokik az ingerekhez.
2011. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Volt időszakom, hogy fél évig nem szexeltem, és persze fájt a legelején. De nem 15 percig... Pár mp, nem több. Nem tudom, mi lehet a baj, nem is akarok ebbe belemenni, de szerintem a fertőzés utóhatás lehet.

2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ha 2-3 hétig nem vagyok a párommal, akkor nagyon rossz. Összeszűkűlök. Egyáltalán nem élvezem olyankor. Majd csak kb a 2. , 3. alkalommal azután.



22/L

2011. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!