Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többi lent!

Figyelt kérdés
szernitetek érdemes egy ojan lánnyal foglalkozni akinek van pasija és engem is szeret? és ha találkozunk akkor szinte ell se enged! jah és nem akar választani!
2011. máj. 30. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem akar választani, akkor nem. Csak kihasznál Téged azokra az alkalmakra, amikor nincs ott a pasija..ha szeretne Veled lenne..
2011. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Csak pótlék, játékszer, stb vagy neki.
2011. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem.. ha van pasija és összejön egy másikkal már sejtheted hogy veled is megcsinálná ugyanezt az meg még csak tetőzi hogy választani sem akar. nagyon gyorsan 'szakíts" vele.
2011. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de az a baj h szeretem!

és igen gondoltam én is erre h ha velem lenne akkor ugyan ezt megcsinálná! de nem tudom ha voltatok ien helyzetbe akkor tudjátok h hogy érzek!

2011. máj. 31. 01:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!