Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mióta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mióta van barátnőm úgy veszem észre más csajok is rám vannak akadva?

Figyelt kérdés
Ő nekem az első, de mióta járunk azt vettem észre, hogy egyszerre mintha több csaj elkezdett volna felém érdeklődni és én is nyitottabb és "lazább" vagyok feléjük nézve. Ezelőtt az volt a gondom, hogy egy csajnak se jövök be, de most hogy van barátnőm, mintha megváltozott volna a helyzet, vagy csak én látom másképp a dolgokat? Ez most hogy van? :D
2011. máj. 30. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosabb lettél a barátnőd miatt, ez pedig vonzó tulajdonság egy férfinál.
2011. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:

" én is nyitottabb és "lazább" vagyok feléjük nézve"


megválaszoltad a saját kérdésedet :) lazábban, fesztelenebbül viselkedsz a lányokkal, nem görcsölsz, ezért jössz ki velük jobban. másrészt tudják, hogy van barátnőd, tehát anélkül viselkedhetnek Veled közvetlenül, hogy ezt közeledésnek vedd, és "üldözni" kezdd őket.

2011. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BlackSword ***** válasza:
Ez egy örök érvényű igazság... Egy pasi olyan, mint a nyilvános WC... Vagy foglalt, vagy le van sz@rva... A magyarázatot már meg is adtad magadnak...
2011. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor van barátnőd nem vagy feszül, lazább vagy.A nők menekülnek a feszült pasiktól.A másik dolog az, hogy igy érdekesebb vagy, hiszen van kihivás, el kell csábitsanak a barátnőd mellöl.
2011. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

"Mert vannak olyanok, akiknek mindig az kell ami a másé" Amikor én összejöttem annót böbb mint 10 éve a pasimmal, nem volt barátnője, amkor elkezdtünk járni, mindjár lett volna pár jelentkező.

Női agy:

-ha nincs csajod, az biztos azért van mert nem tudsz semmit

ha van csajod, akkor te tudhatsz valamit amiért az a csaj veled van

Kiváncsiság!!! Mik lehetnek a rejtett tulajdonságaid, amiket ő nem tud, de más igen!

2011. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen biztos semmi köze ahhoz amit írtál. Ki hitte volna, hogy lazább plusz nyitottabb vagy, ami egyébként is jó emberi kapcsolatokhoz befolyásolja ezt a dolgot mmm.
2011. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a csajok automatikusan vonzódnak azokhoz a pasikhoz, akiken látják hogy kelendően. Ha felbérelnék 2 macát hogy jöjjön el velem partizni és tegyen úgy mint a nőm egyből én lennék a főnyeremény.
2011. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
irigyek hogy őket nem dugja senki, a barátnődet meg igen...
2011. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem ez hogy van csaja akkor más csajnak azért az is benne van szerintem hogy srác attól hogy van barátnője jobb közérzete lesz, magabiztosabb.


Mert azelőtt ugye úgy volt vele, hogy ö egy csajnak se jön be aztán ez megváltozott és rájött hogy na ez az itt az idő csajozni. Azt alapból másképp viselkedik ami vonzóbb.


Mert kétlem ha beülnék egy bárba 2 csajjal akik halálra unják maguk mellettem miközben arról dumálok hogy de szívesen kinyírnám magam, majd özönleni fognak a lányok.

2011. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!