Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beküldte a képem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beküldte a képem a volt barátnőm az expasik.hu oldalra, nem tudom miért tette. Pedig barátsággal váltunk el. Mit lehet most tenni? Csajok ti beküldenétek a volt pasitokak úgy hogy nem is volt köztetek harag a szakításkor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 08:53
 1/6 nielindi ***** válasza:

igy jártál. te melyik vagy?? :D ha "lécci vegyééétek le a képemet, mert baj lesz" emileket küldesz, szét leszel macerálva...

amugy nem tudsz csinálni semmit :)

2010. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A pécsi.
2010. aug. 11. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Legfeljebb feljelentést tehetsz, bár nem tudom, azzal mire mennél. Esetleg ha rá tudod bizonyítani, hogy ő volt...

Egyébként ezért nem kell - akár pasi, akár csaj - félmeztelen vagy meztelen képeket küldeni egymásról, még ha jártok, akkor sem.

2010. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nielindi ***** válasza:

trükkös vagy :D 2 pécsi is fent van...

na mindegy. nem tudsz semmit tenni. ha probálkozol, a puruttyások kiröhögnek, és ennyi.

2010. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
B.szki :) Nem is tudtam, hogy van expasik is :)
2010. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volt harag, akkor nem. De lehet, hogy csak Te érezted úgy, hogy nincs harag. Te szakítottál vele?

Írni, ne is írj nekik, mert úgy is kirakják azt is.

Tényleg mond meg melyik pécsi vagy... :D

Az egyikőjük adatlapját most nézem. :D :D

2010. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!