Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy találós kérdésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy találós kérdésem! Mitől utálhat meg hirtelen egy ember? Egyik napról a másikra.

Figyelt kérdés

A volt barátomról van szó, a volt legjobb haveromról. Legjobb barátok voltunk, aztán összejöttünk, majd a zűrős életem miatt szakított velem, hogy neki ez nem kell.


Aztán pár hónapig alig beszélt velem, csak ha én hívtam, akkor beszélgettünk, meg veszekedtünk. Majd egyre többet beszéltünk baráti hangnemben, viccelődve, sőt, volt, hogy ő írt rám. Majd elmentem hozzá, vittem szülinapi meglepit, és bevallottam, hogy még szeretem. Ő azt mondta, nem tudja még mi lesz, mit érez, még bármi lehet. Utána is megmaradtunk barátnak, tényleg jól elvoltunk, mint régen.


Aztán én megkérdeztem, miután visszamondott egy találkozót, hogy akkor van még esélyem nála, vagy csak barát. Ő azt mondta csak barát, és azóta nem szól hozzám. Bosszantónak titulál a hátam mögött, és nem akar velem beszélni. De nekem ezt nem mondja, csak leráz, hogy most nem ér rá, de amint lesz ideje beszélünk, és nincs velem baja. De közben tudom, hogy bosszantom azzal, hogy ráírok, és próbálom tartani vele a kapcsolatot.



Ezt meg is érteném. Csak azt nem, hogy miért ilyen hirtelen. Fél év telt el a szakítás óta, amit ő mondott ki. Előtte jól elvoltunk, mint az összes haverommal. Miután kimondta, hogy mégse akar tőlem semmit, azóta egy bunkó f.sz.


Nem értem miért. Ha rákérdezek, azt mondja sajnálja, hogy keveset beszélünk, de ez majd változik, és leráz.


Tippek?


2011. máj. 30. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Idézlek: zűrős életem miatt szakított velem.

Hát ezért.

2011. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hagy békén

ha nem akar veled lenni akkor mit kell már magyarázni ezen?

2011. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hagyd*
2011. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem járni akarok vele, már van párom, akit szeretek.


Csak azt mondta, legyünk barátok. Nem is haraggal váltunk el. A zűrös életem a barátságot pedig nem befolyásolta volna, csak párkapcsolatban zavaró tényezők voltak. És egyébként is távkapcsolat lett volna, szal chaten tartjuk a kapcsolatot.


És itt zűrös élet alatt értsd: zaklató exbarát, akit nem tudtam akkor lerázni. És ő nem akarta kivárni, míg rendeződik a dolog.

2011. máj. 30. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van manusod,akkor alapból minek írogatsz rá egy másik fickóra?

Barátod tudja ezt?

Egyébként meg eléggé egyértelmű,csak jól nevelt a srác.

Zűrös élet,új bika.Ennyi.

2011. jún. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem feküdtetek le!Szerintem hagyd..ne keresd,legyen már tartásod!
2011. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nő vagy, legyen már tartásod. ne mássz utána...
2011. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!