Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esett már meg veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett már meg veletek, hogy jártatok vaakivel, amikor hirtelen belépett az életetekbe egy új ember? Mi lett az eredeti kapcsolattal, és mi az új személlyel? Mennyi idő volt, mire dobtátok a régit az új miatt? (ha esteleg dobtátok. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Kétszer is megesett már, de mindkét helyzetben egy alapjában véve igencsak megromlott kapcsolatról volt már szó. Egyikőjüket sajnos megcsaltam, a sors hülye fintora, hogy miután elhagytam rájöttem, hogy nekem a másik srác sem kell, viszont így legalább könnyebben ment az elválás, amit sajnos már csak kimondani nem tudtunk, de egyértelmű volt hogy itt a vége.
2011. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát én több éves kapcsolatban vagyok, többször bukkantak fel pasik az életemben, de mindig kitartottam a párom mellett, mert ő mindent megad nekem :)
2011. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!