Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednétek, hogy a barátnőtők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek, hogy a barátnőtők a hosszú haját rövidre vágassa? Sexy lehet a rövid is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen kérdéseknél mindig meghökkenek.

Mi az, hogy engedném-e?

Ő a barátnőm, nem a szobanövényem.

2011. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
hadd döntse már el ő, h milyen hajat szeretne. lehet, h már kényelmetlen neki a hosszú, melege van stb.
2011. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha màr feltetted ezt a kérdést, làtszik neked a hosszù haj tetszik.

Inkàbb mondd meg a baràtnõdnek, az igazi nõiesség a hosszù hajban rejlik, fõleg ha még a haja szép is. A rövid haj is lehet sexy, de az mindig ugyanaz, nem lehet vàltoztatni sokszor a frizuràkat. Ha teheti ne vàgassa le.

Nekem a pàrom sohasem engedte, mert a hosszù haj az ideàlja és igaza is van, ha levàgattam volna, biztosan sajnàltam nagyon.

2011. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Nos az engedném-e nem kérdés, mert az ő feje, ő döntése.


Állhat jól a rövid haj is, de az esetek többségében nem ez a helyzet.

2011. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha akarja, hát hadd tegye, de én azért megpróbálnám lebeszélni róla. Szerintem nem szép, ha egy lány rövidhajú, a nőiesség alapszimbóluma a hosszú haj.
2011. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 hollófernyiges ***** válasza:
60%
Nekem speciel a rövid hajú csajok jobban tetszenek, biztosan valami perverzió.
2011. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

húúúha!


Bizonyos határokon belül!!!!!


Azaz váll fölé ne nagyon vágassa, erre nagyon allergiás vagyok! De szerencsére nem is akarja. Egyébként szép hosszú fekete haja van!


És nem nem engedném csak vállig!


26/f

2011. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Hogyne lehetne szexi a rövid haj, pl. Halle Berry haja rövid, mégis megválasztották a legszebb nőnek. :D

És igenis lehet variálni, nem unalmas.

Sokkal változatosabban hordom a hajam, mint azok, akiknek egyenhosszú, kivasalva, és szembe lóg. Kb. 100 csajból 95 hord ilyet, és rettentő unalmas.


A párom addig élne, amíg bele merne szólni, hogy milyen legyen a hajam. Hát majd még engedélyt is kérek tőle!!

Hogyne.

2011. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Helytelenül fogalmaztam... Megpróbálnátok lebeszélni-e?.. A barátnőmnek az a legfontosabb, hogy nekem tetszen és nekem is fontos, hogy ő csábosnak tartson. Sokat adunk egymás véleményére, csak most felvetette ezt az ötletet magában és nem hagyja nyugodni.


Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem is a hosszú tetszik a legjobban:D Olyan nőies, főleg amikor csak a csupasz hátát az takarja...A háta is gyönyörű:)

2011. máj. 30. 21:06
 10/16 A kérdező kommentje:
A barátnőm nem vasalja a haját :) Hosszú haját természetesen hordja, ami enyhén hullámos és lépcsőzetes.
2011. máj. 30. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!