Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a puncimon egy anyajegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a puncimon egy anyajegy, hamarosan először fekszem le a barátommal, kicsit tartok tőle hogy mit fog szólni, szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem épp szépség benne, de ne ez érdekelje a párod:) A szerelem nem arról szól, hogy ott az anyjegyed. Na meg honnan veszed, hogy ciki? Mert nem ciki.
2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is van a péniszemen egy:) engem nem zavar:) sztem nem lesz gáz ez is egy szexepil lehet mint a bibircsók régen:)
2011. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Remélem jól kidudorodik és vastag fekete szőrszálak állnak ki belőle ;)
2011. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szőrszálas stb, amilyet ez egyik előttem válaszoló leírt, akkor még szexi is. Nekem is van és én szeretem, tetszik, hogy ott van. A barátomnak is tetszik. Sose gondoltam, hogy ciki. Ez nem bőrhiba vagy ilyesmi. Nekem pl. elég sok van, de nekem tetszik, érdekes. Nem kell aggódni, ez tök természetes dolog. Lehet, hogy fel se tűnik neki, hogy ott van. :)


23/l

2011. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem szőrszálas, meg ki se emelkedik, köszi a válaszokat:)
2011. máj. 30. 22:35
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
normális, nekem 20-nál több van
2011. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem kicsit sem zavarna.

Különleges puncid van örülj neki.:)

2011. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem örül mint az állad, aztán rápriccol majd...
2011. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van kicsit szív alakú xD


Én szexepilnek tekintettem 8 évig aztán múltkor eszembe jutott h lehet vki szerint ronda, de aztán rájöttem h ez attól függ aki viseli hogy reagálja le. Pl. ismerek olyat akinek az ajkában van és nagyon szexyssé teszi.


Jah és még nem panaszkodtak rá.


BTW egy ismerős azt mondta h pasiknak már tök nyolc milyen vagy ha punci közelébe kerülnek csak dugni akarnak xD


Én am még anyajegy szűrésre akarok elmenni vele xD vicces lesz.

2011. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja zavarni, engem sem zavarna...
2011. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!