Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasikat taszítja a sok anyajeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikat taszítja a sok anyajegy egy nő testén?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sok van. Vannak köztük nagyok is, és annyira zavarnak... 20 éves vagyok és nem mertem lefeküdni egyik barátommal sem emiatt. A kapcsolatnak pedig vége lett, mert nem bírt tovább várni rám.
2011. febr. 14. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. A barátnőmnek is sok van, mert nagyon fehér a bőre, de imádom az anyajegyeit, szexi.
2011. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Joco901019 ***** válasza:
100%
Ha egy férfi igazán szeret egy fiatal szép nőt akkor ezen nem fog fennakadni. Engem biztosan nem zavarna.
2011. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is elég sok van, nagyobb fajta szerencsére csak egy. engem egyáltalán nem zavarna :)

21/F

2011. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a nagyokat szedesd le, a kicsikkel ne foglalkozz. én az arcomról szedettem le kettőt, addig nehezen fogadtam el magam, most már könnyebben megy...
2011. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a nagyokat tényleg szedesd le..
2011. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szedesd le.
2011. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több, mint 3000 anyajegyem van. Van köztük olyan is, amire többször azt mondták, hogy könnyen elrákosodhat, le kéne vetetni. Olyan is van, ami egyértelműen elszaporodott már, mert sok pici van körülötte. Elismerem, tényleg le kéne vetetni, de anyukám kolleginájának a férje ebbe halt bele. Ahogy megtudtam ezt a dolgot, hallani sem akarok levetetésről :/ Ja, amúgy a barátomat egyáltalán nem zavarja, van sok, ami kifejezetten szexi helyen van. 21/L
2011. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami extrém nagy, látványos helyen, pl. száj fölött(az tényleg taszító), vagy ami olyan mint egy bibircsók, azt szedesd le, de egy szimpla, lapos, mondjuk háton vagy karon lévő anyajegy miatt szerintem ne aggódj. El tudod képzelni, hogy mondjuk egy barátod azt mondja a haverjának, hogy: Szakítok a Julissal, mert szeretem, de sok az anyajegye. :D Butaság, na! :) Senkit nem zavar, nehogy ilyenek miatt befordulj, meg elszúrj egy jó kapcsit.
2011. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

bocsi az offért

20:45, ebbe halt bele? :-O Hogyhogy?

2011. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3000???? JóIsten! :(((( Nekem is van sajnos valamennyi, engem csak a kezemen zavar, hogy van pár pici pötty!
2011. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!