Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális pasi számodr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális pasi számodra? (16-20 korosztály)

Figyelt kérdés
Legyen izmos erős, vagy gyengéd, vagy legyen izmos, kockás hassal. Vagy esetleg jobban tetszik ha kicsi úszógumi van a hasán? Legyen szőrös, hol ne!? Kort írjatok! köszi 17 éves vagyok..
2009. márc. 17. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Magas legyen, vagy alacsony, minden érdekelne..:)
2009. márc. 17. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát személyes véleményem alapján...:)


Legyen aranyos,kedves,gyengéd,megértő.Legyen humoros,nekem az a legfontosabb.Legyen okos,de ne okoskodó.Figyeljen oda a legapróbb dolgokra is,hogy pl. ne vegyen nekem sárga pólót,ha utálom a sárga színt.Szóval ilyen apróságok.

Külsőleg pedig,legyen magasabb nálam,legyen sportos,de ne izomagy,és főleg ne szteroidman.:) Legyen a megjelenése stílusos és igényes,ne legyen nagyképű.Legyen igéző tekintete,szépek legyenek a fogai,legyen szép arca.


Nekem ilyen az ideális,és én már megtaláltam egyet.:) A legtökéletesebbet :) Szóval nem kell utálni a pasikat :DD

2009. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát... először, amiket megnézek egy pasin, az az h kellően ápolt legyen: (kéz->körmök, fog, cipő), meg a szemeket. Utána jobban szemügyre veszem... :D

Általában a magas, vékony srácok jönnek be, akik inkább szálkásan izmosak, nem gyurmák:) Lehet kis pocikája is, nem zavaró. Belül meg ugye minden, amit előttem már felsoroltak, és a humor az valóban kiemelt szerepet tölt be :)

2009. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Fontos a jó megjelenés, de én már csalódtam ezekbe a "nagymenőkbe". Jól néznek ki, viszont teljesen üresek belül. Légy önmagad, legyél kedves, megértő, figyelmes...amire egy lánynak szüksége van. Ja, és személy szerint nekem fontos h borotválkozzon, mert mikor meglátom, h egy pasinak szőrös a hónalja, rám jön a frász :D röviden ennyi :)
2009. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehetőleg szeresse a rockot,legyen humoros és véletlenül se kövesse az öltözködési "divatokat".külsőre mindegy, de nem árt ha erősebb nálam
2011. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!