Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tenyleg tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tenyleg tetszem neki, akkor miert nem keresett fel egy honap utan?

Figyelt kérdés
Tobb, mint egy honapja voltam egy buliba, ahol ott volt az a srac is, aki nekem tetszik... Elkezdett nekem udvarolgatni, en nem akartam, hogy konnyuveru lotyonak konyveljen el engem, ezert tobbszor eltoltam magamtol. Azota semmilyen formaba nem vette fel velem a kapcsolatot; facebookon, iwiwen, hi5on is megvan nekem a baratok kozott, de semmi. Nem keresett azota, csak tobbszor bamul engem, illetve koszon, ha lat. Talalkozni ritkan talalkozunk, 2-3hetbe ketszer, akkor is tajtunk kivul meg vannak vagy 20-an.
2011. máj. 31. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy a buliban csak kavarni akart veled, semmi több. Ha tetszel is neki nem akarna tőled semmi komolyat mert akkor már lépett volna eddig.
2011. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha kavarni akart volna csak, akkor miért hívott meg a buli elött pár nappal üdítözni, illetve miért bámult elötte is folyton?
2011. máj. 31. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg nem kellettél neki tovább egy buli erejénél :S
2011. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!