Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakításnak veszi? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításnak veszi? A barátnőm undok mostanában, nem is igazán töri magát, hogy találkozzunk de azt mondja szeret. Kértem, gondolkozzon három hétig, hogy most akkor mit is akar, és ha letelt az idő akkor beszéljünk. Azóta tényleg nem keresett.

Figyelt kérdés
Szerintetek úgy vette, hogy szakítani akarok? Nekem hiányzik, de ha nem szeret engem, nem teperek utána.
2010. jún. 24. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélj vele, próbálj "teperni" aztán majd látod h van-e értelme vagy nincs.
2010. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hencsyke ***** válasza:
szerintem egy hosszabb szünetnek veszi ezt a 3 hetet, bár én nem adtam volna neki ennyit, ha annyira biztos abban h szeret nem kell neki 3 hét.....és főleg nem úgy telik el h nem is bezséltek egymással...nekem ez egy kicsit gyanús. Szerintem is teperj egy kicsit és bizonyítsd be neki. h te mg mindig szereted és melette állsz :) hátha megenyhül
2010. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy hét telt el azóta, egyszer küldtem egy üzenetet, hogy lássa, hogy gondolok rá, csak besokalltam a viselkedésétől
2010. jún. 24. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell három hetet adni ilyenkor. Egy nap is bőven elég, sőt! Az meg hogy nem keresett azóta azt jelenti, hogy leszar magasról.

Végigcsináltam már ezt a játszmát, persze nem adtam ennyi időt az exnek. Abból, hogy nem hívott fel egy nap után, hogy beszéljük meg és nehogy szakítsunk, egyértelmű volt, hogy nem kellek neki. Persze szakítottunk is utána. Sőt, ha szeretitek egymást szívvel lélekkel még napokat sem kell, hogy adj a másiknak. A szerelmen nem kell gondolkodni. Ha gondolkodsz, már eleve baj van.

2010. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hencsyke ***** válasza:
utolsónak teljesen igaza van :)
2010. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megkérdezte most egy hét után, hogy találkozunk-e holnap, na persze nem utasítottam el, mert hiányzik...Igaz nem látom azt az egetrengető szerelmet rajta, de a fene tudja, hátha ő ilyen hidegvérű :(
2010. jún. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!