Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az ha közvetlen vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha közvetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Én mostanában úgy vettem észre,hogy igen..:S
2011. máj. 31. 17:21
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Az nem baj. Az a baj, ha tolakodó vagy, és olyanokat kérdezel, amihez nincs közöd :)
2011. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos helyzetekben lehet baj. Bizalmaskodásnak tűnhet. Vigyázz hogy mikor, kivel vagy túlságosan nyitott.
2011. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát tolakodni nem szoktam:) Azért szoktam figyelni arra,hogy hol mikor és kivel állok szóba:)
2011. máj. 31. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen baj,mert sokan félre értik!:/ ezért kell vigyázni,h mennyire vagy közvetlen!:)
2011. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem baj, viszont az emberek többsége nem az, és ezért úgy viselkednek veled,mintha nem lennél :) ők inkább tartózkodnak.
2011. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ember függő, ha vki nm azt szokta meg otthon lehet az is, v. épp azé lett ien..

Én is az vaok, igaz figyelek h kivel vaok az, csak azzal akiről tom, h szívesen veszi.

2011. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen baj, de hogyha mindenkivel ugyan olyan közvetlen vagy, ugyan azokat csinálod, ugyan úgy beszélsz, az tudod elbizonytalanítja a másik személyt. Nem tudja majd eldönteni vele is csak azért teszed, mert akarsz is tőle komolyabban valamit, vagy csak szimplán haverságból és azért mert te alapból ilyen vagy. Tapasztalatból mondom.
2011. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!