Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit, vagy alapból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy alapból ilyen közvetlen?

Figyelt kérdés

Bejelölt fb-n egy srác és amikor visszajelöltem egyből rámírt, hogy szia stb.. aztán megkérdeztem tőle, hogy miért jelölt be és azt mondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és tetszenek neki a képeim. Ez volt kb 15-20 perce. Azóta folyamatosan bókol meg kezdjük terelni a témát egy kicsit "intimebb" részekhez is. Már elkérte az msn címem is és mondta, hogy egyszer találkozhatnánk is.

Szerintetek akar valamit, vagy alapból minenkivel ilyen közvetlen lenne?


2011. jún. 27. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeretne beléd ereszteni egy tárat.
2011. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, mikor egy ilyen jellegu kerdest irnak ki, hogy egy srac bokol, meg vicces, meg kedves a valaszadok nagy resze arra gondol, hogy egy jot akar a srac kufircolni. Nem tudom ki hogy van vele, de az en kornyezetembe rendesek a fiuk, es nem csak arra kell nekik egy csaj (persze vannak kivetelek).

Amugy meg szerintem tetszel neki; gondolj bele, bejelolt facebookon es rad is irt.... Mondjuk szerintem az, hogy fel ora utan mar intimebb dolgokrol beszeltetek, az kicsit fura. Hacsak nem hulyeskedesbol beszeltetek errol. Az MSN cim, meg a talalka OK. Lehet ilyen a srac stilusa de en a te helyedben vigyaznek! Soha nem tudhatod pontosan kifele, mifele; foleg, ha neten keresztul ismerted meg.

2011. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!