Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék fiú barátokat? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Néha olyan jó lenne egy fiúval beszélgetni minden féléről, leginkább azért, mert a lányokkal sosem jöttem ki igazán. Egy barátnőm van, de vele is valószínűleg azért jövök ki jól, mert elég fiús, fiúsan öltözködik, viselkedik.

Nem feltétlenül párkapcsolatot szeretnék (bár az se lenne rossz), hanem leginkább egy barátot.

Hol ismerkedhetnék fiúkkal?

14/L


2011. máj. 31. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy mint bármilyen barátot :) Ha van olyan fiú aki szimpi Neked akkor próbálj meg vele beszélgetni aztán majd megy magától az egész. Vagy akár neten is próbálkozhatsz akár a fészbúkon is. Vagy egy olyan oldalon ami azzal kapcsolatos ami Téged érdekel vagy stb. Rendezvényeken meg szintén ugyanúgy ha esetleg olyan helyeken jársz. Nem tudom mit szoktál csinálni szabad idődben.
2011. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Osztálytársaiddal mi a helyzet? Lehet találnál köztük igaz barátot is. Sok sikert a barát találáshoz ;)
2011. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a fehérvári vagy, akkor simán kialakíthatunk barátságot, de semmi többet, legalábbis egy jó ideig nem :) Én is szívesen barátkoznék lányokkal...
2011. jún. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a=Ha
2011. jún. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem fehérvári vagyok. :(
2011. jún. 2. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Ohh, remélem sikerülni fog barátságokat kialakítanod fiúkkal :)
2011. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És merre laksz akkor ? ;)

Amúgy attól is függ mekkora településen laksz :)

Kisebb településen kevesebb a lehetőség, de lehetséges hogy könnyebb hiszen kis falvakban vagy kisvárosokban köszöngetnek egymásnak az emberek és mindenki ismer mindenkit :D

2011. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De tényleg mi a helyzet az osztálytársakkal? Arra nem kaptunk választ :D
2011. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az osztálytársaim még nagyon gyerekek. Mindenen röhögnek, fogdosnak, tapiznak, stb. És úgy gondolom, hogy ha az eddig eltelt 7 év alatt nem sikerült velük "normális" kapcsolatot kialakítanom, akkor már most nem igazán sikerülne, még ha akarnám se.

És Borsodban lakom. :)

2011. jún. 3. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Hm hát értem. Akkor majd nemsokára jön a középsuli aztán ott hátha normálisabb arcok lesznek. Persze az még nem kevés idő ha 7.-es vagy, de eljön az is hamarabb mint gondolod ;)
2011. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!