Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt egyesek, hogy a férfiak 50 évesen is szexakrobaták, sármosak, és "minden" nő bukik rájuk?

Figyelt kérdés

Ezzel szemben a nők kb. 35 évesen elindulnak a lejtőn, elkezdenek csúnyulni, és örülhetnek ha nem csalják meg őket egy fiatalabb nővel.


Szerintetek ez így van?


2011. máj. 31. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Áhh,szerintem nem..:) a vén f.szok nem kellenek már józan fiatal lányoknak/nőknek:D
2011. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
harrison ford
2011. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én spec nem gondolom így.. de a tapasztalatlan fiatal lányok egy részének tetszik, ha egy érettebb férfi próbálkozik be náluk..
2011. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
első: dehogynem:)
2011. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

nincs

anyám 40 felett van,20éves fiucskáktól kezdve,30as férfiakon át 60as bácsikig koslatnak utána,pedig se smink,se kirivó ruha,csak természetesen szép nő 2 gyerek után is



ezzel szemben a férje (nem apám) 50es eltunyult impotens szőrös vénember (15 éve sármos férfi volt)

2011. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
:):)En kikérem magamnak, nem csùnyùltam el és nem csalnak fiatalabb nõkkel.
2011. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én spec. nem gondolom ezt, és nem bukom rájuk. Fősulin egy tanárom bizony 50 fölött is sármos volt, de ez arra volt jó, hogy jót kacagjunk rajta órákon. Szóval eszem ágában sem lenne ilyen idős hapsival kezdeni.


Viszont! Az 50év körüli hapsikra jellemző, hogy ha magányossá válnak és párt keresnek, akkor 40-50 év közötti, azaz korban hozzájuk illő nőkre rá se néznek, hanem max. 35 éves "csitri" jöhet náluk szóba, de persze legyen inkább még 20-25 közt...

Miért van ez??

Mindenesetre egy 35 év alatti nő még elvárhatja, hogy a párja legyen sármos és akár akrobata. Tehát az az 50éves úr, aki náluk kopogtat, az legyen topon, ha már...!


Mellesleg a 40-50 éves nőkkel sincs semmi baj. Sokkal fittebbek, mint a korukbéli sörhasas férfiak...


30N

2011. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Engem meg még majd 50 évesen is bombáznak ajánlatokkal a 18 éves lányok. Sármos vagyok, nem elhízott, sportos, és persze nagyon gazdag is. De nekem fontosabb az én gyönyörű 33 éves feleségem, akivel már több mint tíz éve együtt vagyok, és négy csodálatos gyereket szült nekem. Az hogy egy nőt 35 éves kora után nem találnak vonzónak, azt magának köszönheti. Minden nő lehet szép, ha ad magára és pozitív a kisugárzása. Ez nem kor függő. Ahogy a szerelem sem az.
2011. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!