Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Szeretek egy fiút, de félek elmondani neki. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval... Az van, hogy szeretek egy fiút, és ő is azt mondja, hogy szeret, de félek lépni.

Mikor beszélünk (facebookon, napont a többször) akkor folyamatosan írja, hogy szeret. Én szeretném, ha a mostani barátságunkból több lenne, csak ugye 8 nap és ballagás, utána ők elmennek osztálykirándulásra (történetesen nem egy osztályba járunk), utána meg nyár.

Én lépni szeretnék, de félek, hogy megijesztem, vagy ő nem viszonozza az érzéseimet.

És persze van egy lány, akinek ugyanúgy ő tetszik, és ő bezzeg egy osztályba jár vele. Nagyon jó barátnők vagyunk (a lány és én) de most nagyon féltéken yvagyok, de nem mutatom ki.

A fiú mostanában hazakísér engem, és a végén megöleljük egymást, és kap tőlem egy puszit.

Mit tegyek? Segítsetek! 15/l


2011. jún. 1. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha már megölel, megpuszil búcsúzásnál, akkor ilyenkor megengedheted magadnak, hogy elrebegj egy "szeretlek" szót. Közben mélyen a szemébe nézel. Nem fogsz neki újat mondani, hiszen már megbeszéltétek ezt az érzelmet. Csak így szóban már többet jelent. Sok sikert!
2011. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vedd rá magad és mondd el neki megfelelő körülmények között. :)

Ha meg nem jön össze, akkor leaglább tudod mi a helyzet, és még midnig jobb, mint késöbb azon keseregni, hogy 'jaj miért nem mondtam el neki', 'vajon lehetnék e a monstani barátnöje helyébe ha elmondom neki még akkor..' ?..

A barátnöddel meg szerintem probáld megbeszélni a dolgot utána.. :) de várd ki szerintem, hogy a pasi mit szól a dologhoz. :)

2011. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!