Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá megoldás, hogy később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá megoldás, hogy később élvezzek el?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy kb 13 éves korom óta végzek önkielégítést (fiú vagyok) most pedig 18 éves vagyok és ezalatt az 5 év alatt mindig hamar elélveztem és most nemrégiben tudtam meg hogy az a jó minél tovább bírom. Szerintetek hogyan lehet ezen változtatni hogy tovább bírjam? műtét stb. most kb 5 perc alatt elélvezek . egyébként ti mennyi idő allat mentek el??
2011. jún. 1. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Figyu Bátyta! Mindíg állj meg mielött durrannál,gyakorlat teszi a mestert!
2011. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Önkielégítésnél normális, ha hamar elmész, minek is vernéd, akár egy óráig is. Ha lánnyal is így vagy, használj farokgyűrűt, szexshopba kapsz, az elszorítja a farkadat, így nem tud olyan könnyen kiáramolni a vér a farkadból, ezáltal késlelteti a magömlést!!!
2011. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj. Megéri, miért ne verhetnéd 1 óráig? :)
2011. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Verheti, de fölösleg, olyankor úgy is a cél a lényeg, nem az hogyan jut oda el az ember!!!
2011. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kezd el később...
2011. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

próbáljátok ki ezt !!!:D

reggel oly hajnal négy felé beállítani az órát

hót fáradtan kezdjétek húzgálni :D, és kb 1-2 óráig is eltart xD

2011. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez annyira nem poénos!!
2011. jún. 7. 12:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Maszturbáláskor tudod ezt legjobban gyakorolni, amikor érzed, hogy már közeleg a vég, akkor állj le, vagy lassítsd a kezed, esetleg símogathatod a zacsit is a farok helyett, majd utána megint lassan vissza a rúdra. Ezt játszd el párszor, vagy csak simán fogd marokra a makkod olyankor, esetleg szoríts a tövére mielőtt elindulna az orgazmus, de vigyázz, ne csináld sokszor egy maszti alatt, mert még így is túlhúzhatod magad. eleinte mindig csak egyet próbálj ki a felsoroltak közül, és csak egyszer fogd vissza, később próbálhatod már többször is! Az én párom - nem tudom még, hogy csinálja - de 1-1,5 órán át is bírja, és nagyon jó nekem is, neki is, főleg a végén, amikor látja, hogy nekem jót tett legalább 4x, és akkor már ő is elengedi magát, és átadja magát az orgazmus szépségének. :) Megéri gyakorolni
2011. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig várjak (pihenjek) mikor már majdnem elmegyek a folytatáshoz?
2011. jún. 7. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Amíg el nem múlik a "mindjárt elmegyek" érzés :)
2011. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!