Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt neveznék testi vonzalomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt neveznék testi vonzalomnak?

Figyelt kérdés

Egy ideig azt hittem, szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, de rájöttem, hogy ez közel sincs a szerelemhez. De ha a közelébe kerülök, valahogy mindig valami fura érzés kap el, hogy még közelebb akarok hozzá kerülni, amennyire csak lehet. Ez volt egy darabig, aztán megpróbáltam kerülni, nem voltam a közelébe kb. legalább egy hónapig. Most pedig megölelt (mindenkit ölelget, lányokat), és megint éreztem azt az elképesztően jó érzést, hogy bár soha ne kellene elengednem.

Egyébként úgy, mint fiú nem tetszik egyáltalán, ráadásul sokszor nagyon bunkó tud lenni, néha, nagyon ritkán viszont nagyon kedves. Ha bunkózik, akkor úgy érzem, nagyon utálom, aztán megint átölel, és megint jön az a "hú de jó" érzés.

Mi ez?

Lehet attól testi vonzalom, hogy egyáltalán nem is tetszik?

15/L


2011. jún. 1. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem testi vonzalom. Tudat alatt vonzódsz hozzá.
2011. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmi nekem is volt. Szerintem egyrészt testi vonzalom, másrészt meg ahogy az előző mondta, tudat alatt vonzódsz hozzá. Igazából nem nagyon akarod magadnak se bevallani...velem is ez volt. A srác tök bunkó volt, de iszonyatos vágyakozást éreztem mindig, amikor a közelembe került.
2011. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
KÉRLEK TITEKET! Fejtsétek már ki hogy mit jelent az hogy "bunkó"! Mert nem tudok rájönni, csak azt látom/hallom/tapasztalom hogy ez szintén ilyen be nem vallot, tudatalatti vonzalomkeltő dolog. De miben nyilvánul ez a bunkóság meg? Konkrét példákat kérek!
2011. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem van több olyan ismerősöm is, akivel kapcsolatban így érzek, hogy olyan jó érzés mellette feküdni, vagy ha átkarol, de nem tudnék elképzelni vele pl. egy kapcsolatot:D

Ezek a dolgok olyan biztonságérzetet adnak, főleg ha szeretethiányom van:D

2011. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nőknek miért tetszenek a bunkó pasik?
2011. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azt látom/hallom/tapasztalom hogy ez szintén ilyen be nem vallot, tudatalatti vonzalomkeltő dolog.


HOGY ÉRTED EZT?


azért bunkü egy pasi mert tetszik az a nő neki akivel bukó?

2011. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy azért bunkó e, de a nőnek azért tetszik mert bunkó vele.
2011. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!