Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nok mit neveznek női büszkes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok mit neveznek női büszkeségnek? Mire buszkek egyaltalan a nok? Valaki hallott olyasmirol valahol, hogy noi buszkeseg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az emberek szoktak büszkék lenni és elég undorító tud lenni néha.
2011. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok az.
2011. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szamóca. ***** válasza:
emberi büszkeség kategoriába sorolható, még ha hihetetlenül hangzik is néha.
2011. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Mire büszkék? Pl arra hogy nem henteregnek a fél várossal, karrier/tanulmányi eredményekre, tudására, stb ugyan olyan értékesek ők is, int amilyennek mi érezzük magunkat... Kikérem magamnak a nevükben is, hogy "mire büszkék" hát igen is nekik is van mire..
2011. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez így önmagában tartalom nélüli.
2011. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Minden emberben van büszkeség. Ez az önérzet egyik megnyilvánulási formája. Mivel az egyéniségből fakad, így nyilván függ az ember nemétől is. Pl. egy nő nem udvarol egy férfinak mert lealacsonyítónak tartja (ma már nem jellemző).

Vagy egy férfi nem sírja el magát a csaj előtt ha szakítanak vele (férfiakra jellemző büszkeség).

Biztos van még egy csomó lehetőség.

2011. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Az összes nő nevében: Köszönjük Ferikee!
2011. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ma már a "pasik" szoktak sírni, hisztizni, sajnáltatni magukat, a nők meg mennek udvarolni, meg bunkók:DD

Jó ez vicc volt...De lassan már ilyen lesz a világ...

Pontosítok. Mindenki bőgni fog vagy bunkó lesz..

Pfújjj.

2011. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Valaki0702 ***** válasza:
nélkülük mi fiúk/férfiak se lennénk. plusz a család felbomlana hát meg még sokra lehetnek nekünk fiúknak nem a fiuk kisebbségére akik arra büszkék hogy naponta hányszor verik ki és hogy mekorára én fiu vagyok és nem erre vok büszke de sokan igen na de mind...
2011. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit pontositok, mert a valasozk nem elegge kielegitoek...es meg mindig nem tudom...

Nem tanulmanyokra gondolok, hanem parkapcsolatok eseteben...nem veletlenul tettem be a szerelem-szex kategoriabaa...


Tehat...van egy parkapcsolat, aztan tortenik egy veszekedes. A no megsertodik holott a no jobban megsertette a pasit... Megis a no napokig vagy par hetig is haragszik a pasira meg AKKOR IS ha tudja, hogy o volt a "bunkobb" vagy szemetebb... De megse mer elnezest vagy bocsanatot kerni..SOT megszolitani se szolitja meg a pasit, mivel buszke magara...vagyis a noi buszkesegere.

Es azt mondja a csaj, hogy ez a noi buszkeseg miatt van....


Nos en ilyen helyzetben szeretnem tudni, hogy egyaltalan mire buszke es mit tart buszkenek, mer tnem ertem, hogy mire lehet buszke egy ilyen helyzet utan...

Noket nem kell kiszolgaltatni es nem varhatjak el, hogy nyaljon a pasi nekik akkor is ha o volt a "hibas"... vagy igen?


Mindenesetre valaki ertelmestol varok egy ertlemes magyarazatot, hogy isvan ez, vagy honnan indul az egesz vagy egy picit jobban ertsem meg ezt a noi buszkeseg temat...

2011. febr. 24. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!