Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres utána egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres utána egy pasi sem?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értem, többször ismerkedem meg srácokkal buliban (ezen azt értem, hogy tánc+beszélgetés, néha elcsattan egy csók, az se mindig, több pedig sose), egyikre se erőszakolom rá magam, mindegyik össze-vissza bókol, hogy szép vagyok meg aranyos, szabad akaratából kísér haza, kéri el számom, volt hogy direkt mondtam, hogyha nem akar felhívni ne kérje el, de elkérik, és mind cs*szik keresni... Miért csinálják ezt? Pasik, nálatok akkor ez a szám elkérés valami feltétlen reflex, vagy micsoda?! És még én érzem magam idiótának, hogy számítok arra, hogy felhívnak... 19/L
2011. jún. 2. 07:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%

mark86


azért,mert nincs szüksége egy normális férfinek olyan nőre aki a buliban smárol vele! max.kaland!

elvileg a nőknél is így van!

2011. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ne általánosíts, csak peched volt, hogy pont olyan pasikkal futottál össze, akik valamiért nem hívtak fel utána. Ne vedd magadra.


Viszont arra gondoltam, lehet, hogy nem buliban kéne ismerkedned. Ezek a bulis ismerkedések nem mindig vehetők komolyan, az emberek nagy része nem komoly kapcsolatot keres ott.

2011. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Meg mondjuk az is tény, hogy szerintem aki buliban csókolózik az alig ismert személlyel, az se arra utal, hogy komoly kapcsolatot keres. Ne értsd félre, nem bántásból írom, sőt: én magam is csináltam ilyet jó párszor, smároltam (!) ismeretlen pasikkal bulikban, néha részegen... hát nem is akartam tőlük az égvilágon semmit, és gondolom, ők se tőlem.


Ha igazán érdekel valaki, szerintem ne csókolózz vele rögtön. Oké, van erre ellenpélda is, csak nekem személy szerint nem jött be ez a dolog.


26/N

2011. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyetértek abban, hogy egy intelligens férfi nem szórakozóhelyen, egy egyből "lesmárolható" vagy megcsókolható csajjal keres komoly kapcsolatot...

Mi valahogy 2-3 hétig találkozgattunk mielőtt megcsókolt...

Na de mi együtt is maradtunk...

2011. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el te az ő számukat!Logikus, nem? ;)
2011. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

mark86


ezen akkor kéne agyalni ha így szólna a kérdés:

rengeteget beszélgettünk,elmentünk kajálni,másnap moziba és azóta fel sem hív!? egy buliban miről lehet beszélgetni?

+ne add meg a számod! neked kellene egy olyan férfi akit bármikor megkaphatsz? van ennek egy normális menete,csak a mai általános nézet a kapcsolatokról,és az életről, a fiatalok agyában kezd elkorcsosulni....

nem gyengén!

2011. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

"direkt mondtam, hogyha nem akar felhívni ne kérje el"

Pont ebből fogja levágni, h hosszabb távra tervezel.


Egyébként meg fel fog hívni. Nekem is volt időszakom, mikor fűnek-fának megadtam a telefonszámom. Még rá két évere is volt, h felhívott valaki. Arra ugyan nem emlékezett, h ki vagyok, de bepróbálkozott, hátha kapható vagyok egy ki bulira. Szóval, látod, ilyenek ezek az ismerettségek. Inkább ne is add meg a számodat. Azt meg ne engedd, h hazakísérjen, mert nem tudhatod, h ki válik közülük zaklatóvá.

2011. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nekem megadhatod én ha kell mindennap felhívlak! 33f
2011. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Jó, de én most nem a részegen végigsmároltuk az estét dologra gondolok (akadt olyan is, de az egyértelműen semmi). Pl. most konkrét szitu: kimentünk beszélgetni, ahol nem volt zene, suliról, párkapcsolatokról, barátokról, tényleg mindenről, órákig. Nem volt csók, mondta, hogy rég találkozott ilyen aranyos lánnyal, szívesen megismerne. Jó, meg adtam a számom, és a legvégén volt egy búcsúcsók. Kb. mint egy randi. Vagy most én vagyok a hülye, hogy várom, hogy felhívjon? Mert ha még az lett volna, hogy meghúz, akkor értem, hogy egyéjszakás. De ebbe meg nem volt semmi olyan. A másik: oké, az ember ne ismerkedjen buliba. De akkor mégis hol?:S még se szólíthatok le akárkit a Deák téren, hogy szia, szimpatikusnak tűnsz, nem megyünk el kávézni? A baráti társaságban meg a barátaim vannak, akikkel eszem ágában sincs járni.
2011. jún. 2. 08:07
 10/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a bulival van itt a baj.Miért, régebbi korokban talán nem a bálokban ismerkedtek többnyire a fiatalok, vagy egyéb mulatságok alkalmával?És nyilván akkor is megcsókolták egymást, ha úgy adódott.

Most talán az a baj, hogy túl sok a lehetőség,akár minden héten elmehet az ember buliba, de ha nem megy el, akkor ismerkedhet a neten is,és folyton jobbnál jobbat akar.Nagyon valószínű, hogy te ilyen határozatlan, a bőség zavarában szenvedő pasikkal találkoztál.Neked talán tényleg nem buliban kellene ismerkedned.

2011. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!