Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves pasik! Természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves pasik! Természetes nőies lányok, vagy fullos, csicsás, szolis lányok? Számít a magasság? Ezeket fejtsétek már ki légyszíves. Írjatok kort is.

Figyelt kérdés
16/L
2011. jún. 2. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a természetes lányok, magassság nálam nem számít, mert jómagam is magas vagyok. 16/F
2011. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Számít a magasság, az a legjobb ha a vállamig ér. Akkor olyan kislánynak érzem magam mellett, kihozza belőlem a férfit.
2011. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Természetes szép lány :D
2011. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
egyik sem! a gothok a legjobbak!
2011. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Gerapppa ***** válasza:
19%
fullos, csicsás, szolis lányok egyértelmű
2011. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fémfaház ***** válasza:
90%
legyen csicsás de nem kell szolis;)
2011. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőies, csinosan öltözködő lányok.

190 vagyok, tehát a magasság annyira nem számít, mondjuk 180-nál ne legyen magasabb:)

2011. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ÉN szeretem, ha egy nő természetes, nőies, nincs agyoncsicsázva, nem tömeglány. A magasság csak akkor számítana, ha nálam magasabb lenne, bár nem biztos, hogy zavarna. Szeretem ha egy lány alacsony, de a magasak is szépek. Ez abszolút attól függ, hogy milyen az összhatás.
2011. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

tizenéves pasi. Ezen jót röhögtem.

20 alatt mindenki kis takonynak számít, nem pasinak. De sajnos sokszor még felette is.

2011. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hú, a szoláriumtól undorodok, van az iskolánkban egy csaj, nálam bottal se kategória, olyan a bőre a szoláriumtól, nem is nagyon tudom leírni, de látszik rajta. Szerintem ajakfeltöltése is van, és az a vicc, hogy szépnek gondolja magát, és mindenki azt hiszi, hogy szép, pedig nem (legalábbis nálam). Az is vicc, hogy néhány 5-es 6-os is arról beszélget, hogy mikor mennek "szolizni", meg teszik ki a r&bancos képeiket f@szbúkra. Egy-két természetes lány van már csak. Nekik mondanám, hogy maradjanak ilyenek, ők az igazi szép lányok, nem a mai kor ideáljai.
2011. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!