Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már szerelem? Ugye nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szerelem? Ugye nem?

Figyelt kérdés
Vele beszélek a legtöbbet. Telefonon is, mert találkozni nem akarok vele. Még. Ha nincs gépközelben, és nem tudunk beszélni, ötpercenként figyelem, hogy elérhető-e már. Minden éjszaka azt álmodom, hogy vele vagyok. Ha más lányról beszél, az rosszul esik. Ez már szerelem?
2011. jún. 2. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
alakul
2011. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bzdmg ._.

az nemjóóó.:|

mitcsináljak? nem akarok szerelmes lenni..

2011. jún. 2. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valami mással. Ne beszélj vele olyan gyakran, beszélj többet másokkal. Bár szerintem ebből nehéz lesz kimásznod.
2011. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez màr majdnem szerelem, ne félj tõle.:)
2011. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz szerelmes lenni? (gondolom csalódás miatt, de érdekelne a történet, ha nem baj:))

Egyébként ha nem akarsz szerelmes lenni, akkor ne beszélj vele, nehéz lesz megállni, de ha te ezt akarod, akkor minél kevesebb kontaktot kell megtartani kettőtök között.

De jelen esetben érdemes lenne elgondolkodni szerintem azon a lehetőségen, hogy ne küzdj ezellen az érzés ellen, hanem fogadd el. A szerelem nem feltétlenül rossz. :)

2011. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet irányítani:D

A reménytelen szerelem a legrosszabb

Én egyszer annyira szerelmes voltam, hogy minden percben őt gondoltam magam mellé, szinte betegség volt, olyan rossz volt, amikor nem láttam

2011. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!