Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmasra nyílnak szemei, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasra nyílnak szemei, én engem néz. Lehet, hogy megint belémzúgott?

Figyelt kérdés

Régebben tetszettem egy fiúnak.Akit látásól ismerek.(olyankor mikor látott, mindig hatalmasra nyíltak a szemei és engem nézett). Utána leoltott:S elmondott mindennek és nem foglalkozott velem..(mintha nem is léteznék, rám sem nézett). Most viszont újra hatalmasra nyílnak a szemei, mikor meglát, és engem néz. Lehet ennek valami jelentősége? Lehethogy újra tetszek neki?:D

am ő 16/f, én 16/l.


2009. márc. 18. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szóba jöhetnek a hatalmasra nyíló szemek a piától is.:D

lehet ivott 2felest azt azért van ez az egész. (:

2009. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyonvicces.:D
2009. márc. 18. 18:58
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem attól van, hidd el...:D
2009. márc. 18. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Neharadgudj drága. csak olyan hangualtom volt h nem hagyhattam ki. :D

Szóval.. valóban belédzúgott ahogy így leírtad.

Ha gondolod tegyél 1 lépést h közelebb kerülj hozzá és majd jönnek a dolgok onnantól.

Vagy pedig megvárod míg ő tesz vmien lépést feléd.

puszi. :)

2009. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:))

köszi.:D

2009. márc. 19. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:

"Hatalmasra nyílnak szemei, én engem néz. "


:))))


Hát ez nagyon jó nagyon tetszik köszi! Még az hiányzott a végéről hogy közben szuszog. :)


Sanszos egyébként hogy igen mivel még nagyon fiatalok vagytok nem tudja hogy sármosnak kell lenni nem pedig a gazdit csodáló kiskutyusnak. De nagyon aranyos tetszett! :)

2013. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!