Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok mért pózolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok mért pózolnak meztelenül a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti mikor jártatok utoljára suliba. Azért próbálnak "minél nőiesebbek" lenni mert egyik megy a másik után, aki különbözni mer az lesheti hogy szóba álljon vele valaki. Fél a kirekesztéstől és azt hiszi hogy így érzi jól magát, ez önmaga. A másik az, hogy a felnőttek se mutatnak túl jó példát.
2011. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

sajnos egyre többen vannak ebben a korban 13-17 akik ilyen melltartós, p*csás képet tesznek fel. elszomorító

14/l ( és ez engem azért zavar, mert most már akármelyik lányt, még azt is aki nem az, lek*rvázzák..)

2011. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert feltűnési viszketegségben szenvednek, mindegyikük egyéniség, feltűnő akar lenni, és kreativitás híján k.rvának öltöznek (vagy épp vetkőznek) Jaj, de jó, hogy engem nem így neveltek. Pedig 15 éves lány létemre csinálhatnám ezt, de nem süllyedek odáig. Néhányuk már tényleg a legalja...
2011. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lesulyto a véleményetek ezekröl a lányokrol, pedig ettöl még nem ribancok, ti fiatal srácok viszont igen jokat hokiztok rájuk. Hogy van ez? Srácok nem ti vagytok az undoritoak?
2011. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi nekik ebben a jó. Lehet, hogy meg akarják mutatni azt, hogy milyen büszkék a testükre...

Nekem szerencsére nem szokásom... :)

2011. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

azért h a tini fiúknak legyen mire verni XD


19F

2011. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!