Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek melyik ruhaosszeallitas nez ki jobban?

Figyelt kérdés

1- vilagosrozsaszin-feher terd feletti egyberuha, feher cipovel, feher boleroval es rozsaszin-feher kiegeszitokkel

2-szurke mini egyberuha, fekete kosztumfelsovel, vilagos szurke cipovel es szurke kiegeszitokkel


2011. jún. 3. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt látni kell de asszem gáz mindkettő. főkeg a boleró
2011. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ugye te lány vagy?
2011. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg szep, hogy lany vagyok.... Hogy nezne ki egy egyberuha egy fiun?
2011. jún. 3. 18:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Elso! Ha szerintem meg egyaltalan nem gaz, mar bocs! Nem sokat erthetsz a divathoz, de errol nem nyitok temat!!!
2011. jún. 3. 18:28
 5/12 anonim ***** válasza:
De ha ki kéred a véleményünket, akkor vállald be, hogy ilyen vélemények is születnek. Egyébként meg szerintem is gáz, férfi létemre mondom, mondjuk én nem is nagyon divatozok, Ray Ban Aviator napszemüveg, Levis farmer, bőr cipő, vagy adidas superstar II, meg tomi hilfiger ingek, tom tailor ingek, tényleg, csóró vagyok, és nem értek a divathoz ezek szerint én sem.
2011. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy számodra a divat a fontos, nekem meg az hogy tetszik-e vagy sem.
2011. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

18:35! Nem az volt a kerdes, hogy kinek milyen markaju ruhaja van... Nem is a kerdesemre valaszoltal, amugy hany evesen mondod ezt?

Mert kepzeld nekem van olyan 30 eves ismerosom, akinek vilagos rozsaszin inge van, nincs neki markas ruhaja, de elso osztalyuan oltozkodik!!

2011. jún. 3. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokat számít, hogy kin van az a bizonyos ruha, nem véletlenül mondják, hogy nem az teszi az embert.


Így látatlanban az első kicsit olyan barbie babásan hangzik, inkább a másodikra szavaznék. A kosztüm felső amúgy is nagyon csinos tud lenni.

2011. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a ruha mindegy, a lány a lényeg. te hordod a ruhát, nem fordítva. a szavak amúgy is szavak, látni kell, h melyik a jobb nem a betűk alapján eldönteni.
2011. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szó nem volt márkáról!!! amúgy meg linkelj képet mert így senki meg nem mondja melyik a jobb.
2011. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!