Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban vonzódom a tanáromhoz, mit tegyek ha reménytelen?

Figyelt kérdés

Olyan szerencsétlennek érzem magam, és dühös vagyok magamra, mert mindig ez történik, hogy olyanokhoz vonzódom akiknél semmi esélyem, ráadásul még soha nem volt kapcsolatom 21 évesen, pedig vágyok rá. És nem keresem kutatva hogy ki lesz az "áldozatom", nem akartam most senki iránt semmit érezni, és csak a tanulásra akartam koncentrálni, erre tessék, egyre többet érzek iránta .. :(


Fiatal, pár évvel idősebb csak, de van barátnője..


Egy lány.


2011. okt. 28. 10:16
1 2
 1/11 Gyorgyi28 ***** válasza:
64%
Menj el bulizni a barátnőiddel és csak érezd jól magad. ne görcsölj! Semmi olyanról nem maradtál le, amit ne lehetne bepótolni egy jó partnerrel!
2011. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szabad srácok között keresgélj! És tényleg keresgélj, mert ha nagyon belemerülsz a tanulásba, aztán majd a munkába, egyszer csak arra eszmélsz, hogy 35 éves vagy.
2011. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A tiltott gyümölcs mindig finomabb....:-) Csakhogy csak bajt hoz. Gondolkodj ésszel,ne az érzéseiddel.
2011. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok azért nem keresgélek már, mert 17 éves korom óta keresgéltem, kezdeményeztem, úgy érzem mindent megtettem hogy legyen társam, de mindig csalódnom kellett. Félek újra keresgélni, mert mindig az van hogy akit kiszemelek magamnak, kiderül róla hogy van barátnője vagy csak egyszerűen nem akar velem lenni. És ez számomra nagy csalódás, főleg ha már sok ilyet átéltem. Ezért gondoltam azt hogy beiratkozok egy tanfolyamra, és ott úgymond "letojok" mindenkit, a tanulásra fogok figyelni és nem pasivadászatra megyek, erre tessék.... pont a tanáromba :(:(
2011. okt. 28. 10:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak fellángolás, én 14 évesen is meg 17 évesen is bele voltam zúgva a tanáraimba 2 különbözőbe azt hittem belehalok mert ők nem vagy épp barátnőjük van aztán megismertem a párom még 17 évesen és 5 éve együtt vagyunk. Majd ha nem tanulsz el is felejted.
2011. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én mindig csak kínlódtam a fizikával évekig...Aztán új suli új fiatal helyes fizikatanár :) Hát onnantól még egy 4-es se csúszott be és az osztályba én voltam az egyedüli aki a fizikát választotta érettségire és kitűnőre meg is lett :)) Hát ha minden tanár ilyen lett volna...Majd elmúlik mikor találsz mást akinél nagyobb az esély :)

2011. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha mondjuk átformálnád a gondolkodásodat, és nem te keresgélnél, hanem hagynád, hogy téged szemeljenek ki a fiúk, akkor még válogathatnál is.


tini koromban én is elkövettem azt a hibát, hogy plátóian "beleszerettem" egy-egy pasiba, de kinőttem belőle :) most meg nekem kell elhajtanom az udvarlókat :)

2011. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Használd ki ezt a vonzalmat arra, hogy legyél nagyon jó abból a tárgyból, amit tanít. :) Így kivívhatod az elismerését, figyelmét (jó jegyen kívül ösztöndíj is befigyelhet, akár pályamódosítás is lehet a vége ;)).

Ez által reménység szerint megnő az önbizalmad annyira, hogy végre párra lelj, találj egy valóban hozzád illő embert.

2011. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen kedves utolsó, én is ezt szeretném tenni.

Csak annyiszor csalódtam már hogy félek nagyon.. 21 évesen semmi tapasztalatom, és vannak olyan ismerőseim akik még sajnálnak is ráadásul (másoktól tudom hogy mennyire sajnálnak) hogy nincs társam még, pedig ők már együtt is élnek a pasijukkal.. Viszont én nem igazán érdeklem a pasikat, a tapasztalataim ezt mondják.

2011. okt. 28. 11:08
 10/11 anonim ***** válasza:

"21 évesen semmi tapasztalatom"


Ezzel nincs semmi gond. Sosincs késő elkezdeni ismerkedni. Én 22vagyok, szintén "tapasztalatlan", találkoztam 1-2 lánnyal, de nem lett belőle semmi. Nem adtam fel, nyitott vagyok az ismerkedésre. Te is próbáld valahogy növelni az önbizalmadat és nem lesz semmi gond:) 22F

2011. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!