Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, bejelöljem, ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, bejelöljem, ne jelöljem, várjak még?

Figyelt kérdés

Szoval hol kezdjem... az elején. Nekem (akármilyen égő is ) még nem volt barátnőm. Azaz lehetett volna, csak az eg más történet, és hosszú, is leírni. Na de múltkor megláttam a sulinkban egy lányt... eddig nem is tudom miért nem vettem észre, pedig egy jópárszor láttam már, valószínű szegről végről még ismer is, de mondjuk inkább, csak látásból ismer. Mivel ugye nemsoká az egyetemeken, fősulikon is beköszönt a szünet, vizsgaidőszak ezért nem igen tudom csak úgy megszólítani ha értitek mire gondolok. Tehát marad valami közösségi oldal. Gondoltam bejelölöm, írok neki, de ezzel, hogy nagyon nem szeretem csak így :S Bár akivel ugye nem jött össze mint fentebb írtam, hasonló volt a helyzet szinte, bár őt azért épp egy paraszthajszállal jobban ismertem. ... No mindegy... Szoval szerintetek mi lenne célszerű, felvegyem ismerősnek, aztán valamit kitalálok, vagy várjak vele szeptemberig :S Áááá szeptemberig nem tudok várni úgyse...Esetleg milyen ürüggyel tudnék ráírni ezt mondjátok meg nekem :D

22F


2011. jún. 3. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi a faxnak kell irogatni menj oda hozzá te balek
2011. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Látom nem olvastad végig te balek.
2011. jún. 3. 20:25
 3/11 A kérdező kommentje:
Írtam hogy szünet van, vizsgaidőszak, és ez nem általános iskola, hogy mindenki egy városban lakik...
2011. jún. 3. 20:27
 4/11 anonim ***** válasza:
jelöld aztán bökköd meg. te gagyi...
2011. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nézd meg melyik vizsgára jelentkezett, jelentkezz te is arra és menj oda hozzá, te balfék.
2011. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mivel ugye nemsoká az egyetemeken, fősulikon is beköszönt a szünet, vizsgaidőszak ezért nem igen tudom csak úgy megszólítani ha értitek mire gondolok."


Ezek szerint még nincs szünet. Tehát léphetsz.


Én írni szoktam, aztán a 2. levél után a lányok bejelölnek ismerősnek.

2011. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már megint ez a kib.szott f.szbúk!

Jön a szünet és? Most meg kel várni, amíg vége a sulinak? Addig nem tudsz odamenni? Mit vársz, ha majd bejelölöd és menő a profilod, akkor beléd szeret? Elég szomorú, hogy ennyi idősen még itt tartasz. Mondjuk az is az, hogy a fiatalok ezen keresztül csinálnak mindent. Igen, jelöld be és ha visszaigazol, azonnal képzeld bele a helyzetben, hogy szerelmes beléd és gyorsan írd ki a családi állapotra, hogy kapcsolatban.

K.rva fa.zbúk. Szánalmas.

2011. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó leírom megint... az hogy vizsgaidőszak van nem azt jelenti, hogy a suliban vagyunk... hanem mondjuk otthon tanulunk vágjátok? Másik vedd fel a vizsgát oda... ez meg megint olyan dolog amit annyira lehet, meg érdemes ám variálni....
2011. jún. 3. 21:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Most ti tényleg nem vágjátok, hogy legjobb esetben is 200 kilométerre lakik tőlem?
2011. jún. 3. 21:32
 10/11 anonim válasza:
És ha bejelölöd közelebb költözik? Miért nem jó ha odamész hozzá vizsgánál, ha ennyire se vagy képes,akkor felesleges próbálkoznod.
2011. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!