Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, olyan nokkel is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, olyan nokkel is "poenkodtok", akik nem annyira tetszenek? Olvass tovabb.

Figyelt kérdés

Van valaki, akivel gyakran talalkozok, es szoktunk hulyeskedni, szoval ilyen pajkos dolgokat mond, meg neha a karomat simogatja, ha valami fuzos cucc van rajtam, akkor kibontja meg visszacsomozza... ilyenek. Szeretnem azt hinni, hogy bejovok neki, masokkal nem vettem eszre, hogy igy viselkedne, amugy mindenkivel kozvetlen... de ketlem, hogy pont en kellenek, mert nem vagyok egy Angelina, o viszont egy Brad. Nos ezert erdekelne, hogy ti barkivel tudtok poenkodni, vagy "minden viccnek fele igaz" alapon csak olyanokkal, akit tenyleg agyba vinnetek? Kort is irjatok, ha nem titok! ;)

23N


2011. jún. 4. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mindenkivel nem vagyok közvetlen. Bár ebbe az is beletartozik, hogy nem vagyok egy nyílt ember.
2011. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ebben biztoslehetsz szimpatizál.Nem biztos az ágy jár a fejébe,de nem vagy közömbös neki!!!Az ellentétek vonzzák egymást,de lehet nemis vagy csúnyácska!
2011. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nem, egyaltalan nem vagyok csunya, csak olyan atlagos. O viszont... Hmmm :$ :D

2011. jún. 4. 08:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Annak idejen szakkozepbe mi is csinaltunk ilyeneket. Poen, de 23 evesen kerdeses a dolog. Szerintem nyomul.
2011. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki!

Én is szoktam csajokkal poénkodni,de ha valamelyiktől akarunk is valamit,akkor azt a csajt szeretjük megérinteni.

2011. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ne haragudj, mert nem bántani akarlak, de 23 évesen kb kislányos szituról írsz. ha tetszik neked, utalj rá h menjetek el moziba, vagy vmi, akár mondhatod is konkrétan. sok fiú gyáva ahhoz h megtegye az első lépést, ha eddig nem tette nem biztos h később megteszi és majd amikor 2 év múlva is a fűzűdet piszkálja és esténként ábrándozol róla mert neked még minig nincs pasid akkor talán kicsit rosszabb lesz belegondolni a hibádba. amúgy kb 90% a valószínűsége h tetszel neki, én mondjuk állandóan piszkálok minden csajt, de ha vki egyáltalán nem szimpatikus, azzal nem tenném ezt

22f

2011. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

bejössz neki! Mi is így kezdtük... Flörtölgetessel. Imádtam ezt, az egész napomat feldobta. Utalgass neki, h nem csak beszélgetni szeretnél vele. Pl. Én ilyeneket mondtam:' jól mutatna a szőnyegemen a pólód.' Vagy 'olyan késztetést érzek, h széthúzzam a pulóvered.' l/18

majd írd meg , h hogy alakultak a dolgaid pls. :)

2011. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha másokkal nem teszi ezt, akkor sanszos, hogy tetszel neki + az is gyanús, ha pajkos dolgokat mondogat Neked, legalábbis nekem, mert én nem szoktam, csak annak aki kifejezetten bejön.

22/F

2011. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

22f, tudom, hogy gyerekes a szitu, de elhiheted, ha a kozelembe van, ugy is erzem magam, mint 14eves koromba xD

18l, oke megirom, felteve ha lesz mit :D

2011. jún. 6. 16:30
 10/14 A kérdező kommentje:
Es koszi mindenkinek a valaszt!
2011. jún. 6. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!